170.11.2014

Rybacki Uniwersytet Prawniczy już zimą

Szanowni Państwo,

W związku z deklarowanym wielokrotnie przez Państwa zapotrzebowaniem na szkolenie w zakresie uwarunkowań prawnych gospodarki rybackiej, Zarząd Towarzystwa Promocji Ryb w lecie br. rozesłał do swoich członków ankietę w sprawie najbardziej oczekiwanych tematów prawnych. Dzięki temu mamy bogaty materiał merytoryczny, który chcielibyśmy wykorzystać organizując dla Państwa specjalistyczne szkolenia z udziałem ekspertów z dziedziny m.in. prawa cywilnego, administracyjnego, karnego, a także praktyków specjalizujących się w zakresie dofinansowań z UE. Liczba planowanych tematów wskazuje, że aby wyczerpać oczekiwania rybaków, powinien to być cykl aż 3 zjazdów. Dlatego pozwoliliśmy sobie na mianowanie naszej nowej akcji szkoleniowej - "Rybackim Uniwersytetem Prawniczym" (RUP). Wszystkim, którzy zapiszą się na nasz uniwersytet, wręczymy indeksy RUP, a po zaliczeniu wszystkich szkoleń, oprócz certyfikatów ukończenia poszczególnych trzech sesji, przekażemy dyplom ukończenia pełnego kursu Rybackiego Uniwersytetu Prawniczego.

Mieliśmy w planie wystartować z realizacją szkoleń jeszcze w tym roku, ale ze względu na bardzo ciepłą jesień i przedłużające się odłowy, pojawiło się wiele głosów z prośbami o przełożenie startu naszej akcji.

Stąd zmieniamy strategię i całość szkoleń przenosimy na zimową przerwę w pracach na stawach. Pierwsze szkolenie planujemy na styczeń, kolejne dwa chcielibyśmy zamknąć w okresie poprzedzającym wiosenne prace na stawach.

Jednocześnie informujemy, że osoby, które już zdążyły się zapisać na szkolenie pt. "Uwarunkowania prawne gospodarki rybackiej", zostaną automatycznie wpisane na listę nowo powstałego "Rybackiego Uniwersytetu Prawniczego".


powrót