" KARP HANDLOWY" 8,5ZŁ/KG

" KARP HANDLOWY" 8,5ZŁ/KG

Postprzez Gość » Śro Wrz 10, 2014 7:06 am

WITAM SERDECZNIE.
POSIADAM NA SPRZEDAŻ ILOŚCI HURTOWE KARPIA W WADZE OD 1,3 - 2,3 KG
PRZECIĘTNA WAGA OKOŁO 1,6 KG
RYBA HODOWANA NA ZBOŻU.
GOSPODARSTWO ZNAJDUJE SIĘ W WOJ. LUBELSKIM, POWIAT JANOWSKI. PRZY TRASIE LUBLIN - RZESZÓW.
TEL 15 8742112 ( JESTEM W DOMU OD GODZINY 18.00) LUB KOMÓRKA 510279664 ( ODDZWONIE )
WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY DO UZGODNIENIA
ZAPRASZAM
Gość
 

Re: " KARP HANDLOWY" 8,5ZŁ/KG

Postprzez sajmonpiotr1 » Sob Wrz 13, 2014 12:03 am

Witam Pana rybaka czemu Pan niszczy pozostały hodowców i również siebie. Niech Pana praca i poczucie wartości będzie wyższe, jak Pan się oferuje na tej giełdzie. Przepraszam koszt wytworzenia Pańskiego towaru jest wyższy niż Pan oferuje towar. Czemu na litość Boską Pan to robi ? i poniża się . Proszę pomyśleć i rozważyć moje uwagi i puknąć się w głowę co Pan robi, a jak nie ma kto tego zrobić to niech Pan poprosi żonę .
Powodzenia
Nałkowska się kłania << Ludzie Ludiom zgotowali nędzę >>
Nie jestem hodowcom karpi
sajmonpiotr1
 

Re: " KARP HANDLOWY" 8,5ZŁ/KG

Postprzez Gość » Nie Wrz 21, 2014 10:37 am

Poprostu chce sprzedać wcześniej i troche taniej, bo planuje remonty stawów na zime i chce je troche osuszyć do tego czasu.
Dlatego zapraszam zainteresowanych.
"""Gwarancja jakości"""
Gość
 

Re: " KARP HANDLOWY" 8,5ZŁ/KG

Postprzez qarp » Nie Wrz 21, 2014 7:20 pm

Witam. Naprawdę nie powinien Pan się tłumaczyć, sajmonpiotr1 tylko ujawnił swoje "widzimisię". Starajmy się nie reagować na zaczepki.
qarp
 

Re: " KARP HANDLOWY" 8,5ZŁ/KG

Postprzez Gość » Pon Wrz 22, 2014 9:17 am

sajmonpiotr1 napisał(a):Witam Pana rybaka czemu Pan niszczy pozostały hodowców i również siebie. Niech Pana praca i poczucie wartości będzie wyższe, jak Pan się oferuje na tej giełdzie. Przepraszam koszt wytworzenia Pańskiego towaru jest wyższy niż Pan oferuje towar. Czemu na litość Boską Pan to robi ? i poniża się . Proszę pomyśleć i rozważyć moje uwagi i puknąć się w głowę co Pan robi, a jak nie ma kto tego zrobić to niech Pan poprosi żonę .
Powodzenia
Nałkowska się kłania << Ludzie Ludiom zgotowali nędzę >>
Nie jestem hodowcom karpi


Skąd posiada Pan wiedzę, że koszt wytworzenia karpia u Tego Pana był wyższy od 8.5 zł ? Najlepiej patrzeć na swoje podwórko, a nie na obce. Nie potrafi Pan wyprodukować taniej ryby to wypad z rynku. Pewnie nie jest Pan hodowcą jak pisze, ale importerem, który zaoferuje rybę z Czech po 8 zl i będzie się śmiał z frajerów którym niesprzedana krajowa handlówka pada wiosną 2015 roku w magazynach.
Gość
 


Wróć do Sprzedam

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] oraz 76 gości