Jesteście w większości żałośni, jak co roku...

Moderator: ekspert_PK

Re: Jesteście w większości żałośni, jak co roku...

Postprzez gili » Śro Gru 28, 2011 9:37 pm

jinks napisał(a):Nie stanę kolego, ma wszystko sprzedane już od 3 tygodni, a za 3 dni jak piszesz, to zabierają ostatnią partię, a telefony dalej dzwonią. Raz jak byłem młody i głupi to puściłem handlarzowi wszystko za psie pieniądze, bo się bałem, że później nie sprzedam. Zaraz potem telefon się urywał. Co roku są chętni za odpowiednią cenę trzeba tylko poczekać i się nie bać, miedzy innymi taki wpisów jak piętro wyżej. Kto jest głupi niech sprzedaje za 8,50 czy nawet 10 zeta, jego sprawa.

Masz jakąś rade dla kolegów, którzy nie byli głupkami, trzymali cene i zostali z rybą, a jest ich wielu.
gili
 

Re: Jesteście w większości żałośni, jak co roku...

Postprzez leszcz » Śro Gru 28, 2011 9:42 pm

Ja mam:
policznie sobie wartość swojej sprzedanej ryby w dobrej cenie a potem policzci wartość sprzedanej ryby kolegów którzy zaniżyli. Mi wyszło ,że moje 6% które mi zostało mam za darmo.
leszcz
 

Re: Jesteście w większości żałośni, jak co roku...

Postprzez gili » Czw Gru 29, 2011 7:52 pm

leszcz napisał(a):Ja mam:
policznie sobie wartość swojej sprzedanej ryby w dobrej cenie a potem policzci wartość sprzedanej ryby kolegów którzy zaniżyli. Mi wyszło ,że moje 6% które mi zostało mam za darmo.

Dobre, dla niektórych.
gili
 

Poprzednia

Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 77 gości