O co im chodzi???

Moderator: ekspert_PK

O co im chodzi???

Postprzez Szymborska » Czw Lut 02, 2012 5:27 pm

Czytam te wasze posty i czasami tak się zastanawiam - Co za.............. je piszą??? (Przepraszam admina, ale nie mam innego słowa) Niektóre opinie aż chce się czytać. Ktoś ma ciekawe uwagi, spostrzeżenia.. Ktoś coś doradzi... Ktoś o coś zapyta... Ale niektóre... Żal mi tych, którzy tak piszą. Jakiś np: Jan Niezbędny, J 23, czy inni Goście. Skąd u Was tyle jadu?
Wszyscy dookoła źli! Tylko JAAAA!!! Jestem najmądrzejszy, wszystkowiedzący i najlepszy!!!
Opamiętajcie się! Te KHV do was też dotrze. Ciekawe jak wtedy będziecie śpiewać? Kto wtedy będzie winny? Przecież nie wy!!!
Jak wam się nie podoba to dajcie sobie spokój z tymi rybami! Załóżcie burdel czy jakiś inny dochodowy interes i nie szukajcie winnych waszej niedoli.
Wiem w jakim kraju żyjemy. Też zajmuję się rybami. Ale bez przesady!
Pozdrawiam wszystkich prawdziwych rybaków z tego forum!
Szymborska
 

Re: O co im chodzi???

Postprzez Gość » Czw Lut 02, 2012 6:23 pm

Cytuje:
"Opamiętajcie się! Te KHV do was też dotrze. Ciekawe jak wtedy będziecie śpiewać? Kto wtedy będzie winny? Przecież nie wy!!!
Jak wam się nie podoba to dajcie sobie spokój z tymi rybami! Załóżcie burdel czy jakiś inny dochodowy interes i nie szukajcie winnych waszej niedoli.
Wiem w jakim kraju żyjemy. Też zajmuję się rybami. Ale bez przesady!
Pozdrawiam wszystkich prawdziwych rybaków z tego forum!"

A co ty Kolego sobą reprezentujesz pisząc w podobny sposób?? I ten nick: Szymborska! odpowiedni do danej sytuacji!
Pozdrawiam
Gość
 

Re: O co im chodzi???

Postprzez Stawiarz » Czw Lut 02, 2012 9:22 pm

Chyba trochę bezmyslny nick, ale generalnie uwagi słuszne. Wszelkie fora mają kłopot z frustrowanymi ludźmi. Szanujmy siebie nawzajem, bo dzieki ciekawym dyskusjom zyskujemy, a niestety dzięki jadowi, wszyscy tracimy...
Stawiarz
 

Re: O co im chodzi???

Postprzez swir » Pią Lut 03, 2012 7:10 pm

Koleżanko Szymborska!
prawdziwy rybak "trafiony" KHV i dobit 2.2 oraz prawdziwy rybak bez KHV i z dopłatą to prawie tacy sami rybacy, obaj maja powody aby ześwirować.
Jestem jedny z nich.
Pozdrawiam
swir
 

Re: O co im chodzi???

Postprzez 84 » Sob Lut 04, 2012 10:31 am

swir napisał(a):Koleżanko Szymborska!
prawdziwy rybak "trafiony" KHV i dobit 2.2 oraz prawdziwy rybak bez KHV i z dopłatą to prawie tacy sami rybacy, obaj maja powody aby ześwirować.
Jestem jedny z nich.
Pozdrawiam


Rozumiem kolego że nadmiar gotówki bije Ci na dekiel. Burżuazja wymyśliła na tę okoliczność dobroczynność. Pomyś o biednych, chorych i potrzebujących i zacznij działać. Może to ukoi Twój ból i frustrację.
84
 

Re: O co im chodzi???

Postprzez 48 » Sob Lut 04, 2012 10:54 am

Znów niepotrzebny jad. Przeciez tamten głos mozna zrozumieć zarówno jako tego, który ma wszystko, jak i tego, który nie ma nic, prawda? Po co dokopywać sobie co chwilę?
48
 

Re: O co im chodzi???

Postprzez Gomez » Śro Lut 08, 2012 10:24 am

Rzeczywiście sfrustrowani ludzie tu czasami piszą... Z doświadczenia wiem, że nie powinno się zazdrościć innym ich dóbr matrialnych, zwłaszcza, że często zdobyli je ciężką pracą - a dawanie komukolwiek pieniędzy na dłuższą metę nie wystarczy! warto za to stworzyć potrzebującym warunki, dzięki, którym sami będą mogli na siebie zarabiać i tym samym żyć w godny sposób!
Gomez
 
Posty: 1
Rejestracja: Śro Lut 08, 2012 10:18 am


Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 33 gości

cron