RRW-22

Moderator: ekspert_PK

RRW-22

Postprzez Gość » Śro Sty 04, 2012 5:51 pm

Bardzo proszę o odpowiedź jak rozumieć punkt 5 RRW-22 Ilość materiału obsadowego ryb, skorupiaków i mięczaków, którymi obsadzono stawy i inne urządzenia służące do chowu i hodowli 19)
Czy wpisuję tam wyprodukowany własny materiał obsadowy i wpuszczony do stawu wiosną 2011 r. w moim przypadku lin kroczek, karaś pospolity kroczek oraz zakupiony z zewnątrz kroczek karpia. Czy tylko to co sam wyprodukowałem ?
Prościej.Czy wpisuję tam całe wiosenne zarybienie obojętnie czy własne, czy kupione ?
Gość
 

Re: RRW-22

Postprzez Gość » Śro Sty 04, 2012 5:56 pm

Jeszcze jedno !
Produkuję lina konsumpcyjnego 4 letniego. Zarybiam stawy 3 latkiem. Gdzie mam to wpisać ?
Gość
 

Re: RRW-22

Postprzez Andrzej Lirski » Sob Sty 07, 2012 10:51 am

Witam serdecznie!
1. Tabela 5 kwestionariusza RRW-22 rejestruje ilości materiału obsadowego (produkcji własnej i z zakupu) którymi obsadzono stawy lub urządzenia do chowu i hodowli na wiosnę roku sprawozdawczego - czyli 2011.
2. W tym przypadku lin jest materiałem obsadowym
3. W trakcie szkolenia w Teresinie 16 lutego będzie wykład na temat RRW-22 i problemów z wypełnianiem, zachęcam o wcześniejsze nadsyłanie na mój adres mailowy (alirski@infish.com.pl) pytań i wątpliwości.
4. podaję mój telefon służbowy: (22) 756 20 88, chętnie wyjaśnię problemy z RRW-22

pozdrawiam
Andrzej Lirski
Andrzej Lirski
 

Re: RRW-22

Postprzez Gość » Sob Sty 07, 2012 9:00 pm

[quote="Andrzej Lirski"]
2. W tym przypadku lin jest materiałem obsadowym

Rozumiem, że 3 letniego lina mam wpisać w pozycję kroczek ?
Gość
 

Re: RRW-22

Postprzez Manfred » Śro Mar 07, 2012 7:38 am

Witam serdecznie kolegów

mam parę pytań do rrw - 22
Pkt. 2 Klatki - wpisuje objętość wszystkich których mam na stanie (szopa/magazyn/stawy) czy tylko tych co były używane (zatopione jako mateczniki) w danym roku ?
Pkt. 3. Jeśli w minionym roku odłowiono raptem 90 kg Lina i nic po za tym mimo wszystko trza to wykazać ?

Z góry Dziękuję i Pozdrawiam
Manfred
 


Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 32 gości

cron