Jaworowicz - Pan karp - Koniec Polskiego karpia

Moderator: ekspert_PK

Jaworowicz - Pan karp - Koniec Polskiego karpia

Postprzez Gość » Sob Paź 29, 2011 10:50 pm

Oglądaliśmy ten program wszyscy , to już historia ,stało się , trudno , każdy ma wolność wypowiedzi , tym smutnym wątkiem kończy się pewna epoka , urywające się telefony , ;czy to zarazliwe , czy pan też to ma , itd. Lipa ja już za wiele nie sprzedam , oby koledzy nie polegli. Szkoda że pani Jaworowicz nie puściła programu 15 grudnia to byłaby optymalna pora. Pozdrawiam Pana Karpia cytując słowa pewnej piosenki ; To już jest koniec nie ma już nic , jesteśmy wolni możemy iść ...... . Tylko dokąd ? .................... . Pozdrawiam.
Gość
 

Re: Jaworowicz - Pan karp - Koniec Polskiego karpia

Postprzez Pan-Karp » Sob Paź 29, 2011 11:25 pm

Gość napisał(a):Oglądaliśmy ten program wszyscy , to już historia ,stało się , trudno , każdy ma wolność wypowiedzi , tym smutnym wątkiem kończy się pewna epoka , urywające się telefony , ;czy to zarazliwe , czy pan też to ma , itd. Lipa ja już za wiele nie sprzedam , oby koledzy nie polegli. Szkoda że pani Jaworowicz nie puściła programu 15 grudnia to byłaby optymalna pora. Pozdrawiam Pana Karpia cytując słowa pewnej piosenki ; To już jest koniec nie ma już nic , jesteśmy wolni możemy iść ...... . Tylko dokąd ? .................... . Pozdrawiam.
Pan-Karp
 

Re: Jaworowicz - Pan karp - Koniec Polskiego karpia

Postprzez Pan-Karp » Sob Paź 29, 2011 11:27 pm

Gość napisał(a):Oglądaliśmy ten program wszyscy , to już historia ,stało się , trudno , każdy ma wolność wypowiedzi , tym smutnym wątkiem kończy się pewna epoka , urywające się telefony , ;czy to zarazliwe , czy pan też to ma , itd. Lipa ja już za wiele nie sprzedam , oby koledzy nie polegli. Szkoda że pani Jaworowicz nie puściła programu 15 grudnia to byłaby optymalna pora. Pozdrawiam Pana Karpia cytując słowa pewnej piosenki ; To już jest koniec nie ma już nic , jesteśmy wolni możemy iść ...... . Tylko dokąd ? .................... . Pozdrawiam.


Niestety Kolega ma sporo racji, bo może być tak, że każdy dziennikarz w okresie przedświatecznym będzie czuł się w obowiązku zapytać rybaka czy to w wywiadzie telewizyjnym, radiowym, czy prasowym: Jak ze zdrowiem ryb w Pana gospodarstwie, bo wiem, że w kraju, to nie jest dobrze...
Gdy w piątek nad stawy w Żabieńcu przyjechał dziennikarz z Agrobiznes TVP, to zgadnijcie jakie padło pierwsze pytanie? Własnie takie - Jak w tym roku ze zdrowiem karpi? Jak z tego wybrnąłem - zapraszam do AGrobiznesu w poniedziałek o 12.10. Chciałbym się pomylić, ale dla dziennikarzy temat zdrowia karpi może byc w tym roku swego rodzaju motywem przewodnim. Aż strach pomysleć ile może powstać mniej lub bardziej prawdziwych bądź wyssanych z palca historii na ten temat w prasie, internecie, radio i telewizji . Oby nadzieja jednego z forumowiczów, że do świąt jeszcze daleko i klienci zapomną, ziściła się
Pan-Karp
 

Re: Jaworowicz - Pan karp - Koniec Polskiego karpia

Postprzez Klub Gaja » Sob Paź 29, 2011 11:43 pm

Panowie Rybacy, błagam Was, nie kończcie hodowac karpi, nasze dobre życie zależy od waszej produkcji i od masowej sprzedaży w grudniu, kiedy to pilnujemy humaniternego traktowania żywych karpi. Wtedy mamy najwięcej pracy, najwięcej nas widać w mediach i potem łatwo znależć sponsorów do innych projektów. Jeśli tak pójdzie dalej jak czytam, to niedługo z powodu bałaganu w rybactwie, puścicie mnie w skarpetkach, bo nie będzie karpia w sklepach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Klub Gaja
 

Re: Jaworowicz - Pan karp - Koniec Polskiego karpia

Postprzez Gość » Nie Paź 30, 2011 9:30 am

Klub Gaja napisał(a):Panowie Rybacy, błagam Was, nie kończcie hodowac karpi, nasze dobre życie zależy od waszej produkcji i od masowej sprzedaży w grudniu, kiedy to pilnujemy humaniternego traktowania żywych karpi. Wtedy mamy najwięcej pracy, najwięcej nas widać w mediach i potem łatwo znależć sponsorów do innych projektów. Jeśli tak pójdzie dalej jak czytam, to niedługo z powodu bałaganu w rybactwie, puścicie mnie w skarpetkach, bo nie będzie karpia w sklepach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

................................................................................................................................................................................................
Panowie z ,,Klubu Gaja'' jakbyście czytali ostatni numer Przeglądu Rybackiego to dawno już rozwiązalibyście swój klub. Zachęcam nie tylko do oglądania telewizji i siedzenia przy komputerze ale też zaglądania od czasu do czasu do prasy.
P.S.
Zamiast pognębiać polskie rybactwo weźcie się za producentów pangi i jej dobrostanu na każdym etapie produkcji.
Gość
 

Re: Jaworowicz - Pan karp - Koniec Polskiego karpia

Postprzez jawa » Nie Paź 30, 2011 3:41 pm

Klub Gaja to nie ekologia, to ideologa. Gdyby panga była na wigilijnym stole, też by się za nią wzięli.
jawa
 

Re: Jaworowicz - Pan karp - Koniec Polskiego karpia

Postprzez znowu KHV » Wto Sty 17, 2012 9:38 pm

Gość napisał(a):Oglądaliśmy ten program wszyscy , to już historia ,stało się , trudno , każdy ma wolność wypowiedzi , tym smutnym wątkiem kończy się pewna epoka , urywające się telefony , ;czy to zarazliwe , czy pan też to ma , itd. Lipa ja już za wiele nie sprzedam , oby koledzy nie polegli. Szkoda że pani Jaworowicz nie puściła programu 15 grudnia to byłaby optymalna pora. Pozdrawiam Pana Karpia cytując słowa pewnej piosenki ; To już jest koniec nie ma już nic , jesteśmy wolni możemy iść ...... . Tylko dokąd ? .................... . Pozdrawiam.

Panowie to jeszcze nie koniec, za chwilę (jest 21.35) w ekspresie reporterów znowu ten sam temat: P. ARMACIŃSKI.
A może tak p. Armaciński podał skąd u niego wziął się ten KHV !!! Bo na "ścianie wschodniej" jeszcze nie tak dawno go nie było.
znowu KHV
 

Re: Jaworowicz - Pan karp - Koniec Polskiego karpia

Postprzez go » Wto Sty 17, 2012 10:53 pm

A ja tam nie chce rzeby z mojich podatków finansować głupote p.Armacińskiego i jego grozne pomrukiwania o sadzie;)))
go
 

Re: Jaworowicz - Pan karp - Koniec Polskiego karpia

Postprzez Nowy » Wto Sty 17, 2012 11:13 pm

a ja się spóźniłem na tę audycję
Nowy
 

Re: Jaworowicz - Pan karp - Koniec Polskiego karpia

Postprzez Gość » Śro Sty 18, 2012 6:10 pm

Andrzeju -nie piszę Panie bo się znamy jestem pełen szacunku dla Ciebie i uznania za to w jak przejmujący sposób opowiedziałeś o tym co Cię spotkało.Rób to co zapowiedziałeś
mianowicie oddaj sprawę do sądu.Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Gość
 

Re: Jaworowicz - Pan karp - Koniec Polskiego karpia

Postprzez Nowy » Czw Mar 29, 2012 7:03 am

Co się dzieje w sprawie Andrzeja Armacińskiego? Są jakieś efekty tych audycji-interwencji telewizyjnych.
Nowy
 

Re: Jaworowicz - Pan karp - Koniec Polskiego karpia

Postprzez Gość » Czw Mar 29, 2012 11:44 am

Nowy napisał(a):Co się dzieje w sprawie Andrzeja Armacińskiego? Są jakieś efekty tych audycji-interwencji telewizyjnych.

.......................................................
LGR przy zmianie strategi uwzględnia pomoc przy wystąpieniu choroby.
Gość
 

Re: Jaworowicz - Pan karp - Koniec Polskiego karpia

Postprzez Gość » Pią Mar 30, 2012 5:49 am

http://www.pankarprybacy.pl/akt287.html - kolejny przykład głupoty, będzie znowu pomiana i dużo zawiedzonych.
Gość
 

Re: Jaworowicz - Pan karp - Koniec Polskiego karpia

Postprzez Kajko » Sob Mar 31, 2012 4:30 pm

Nie rozumiem, co masz na mysli?
Kajko
 

Re: Jaworowicz - Pan karp - Koniec Polskiego karpia

Postprzez gosciu » Czw Wrz 27, 2012 5:36 pm

Zabójczy wirus na stawach . Tytuł w gazecie. A dalej. Nie zabraknie karpia na święta.Jak się to ma do sprzedaży handlówki i materiału zarybieniowego? Czy nie jest to rozprzeszczenianie choroby ?
gosciu
 


Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 112 gości