Rybak Roku PTR

Moderator: ekspert_PK

Rybak Roku PTR

Postprzez gość » Pią Lis 02, 2012 12:34 pm

Jakie są kandydatury w tym roku do tytułu ,,Rybak Roku 2012'' nadawanego przez Polskie Towarzystwo Rybackie?
gość
 

Re: Rybak Roku PTR

Postprzez Nobel » Pią Lis 02, 2012 4:13 pm

Rybak Roku miał prestiżowe znaczenie, dopóki dwa lata temu nie zaczęli w regulaminie tego konkursu grzebać mali (duchem) działacze. Od tego czasu wybory są sterowane, jak trzeba to unieważniane, a jak już dokonany był wybór, to nie było w tym jawności ani za grosz. Nie wiadomo było dlaczego wygrał ten, co wygrał ani dlaczego przegrał, ten co przegrał. Według mnie temat nie istnieje na dziś jako poważny, a chęć nadawania ogólnopolskiego znaczenia konkursowi, który jest rozstrzygany przy zielonym stoliku z jednym krzesłem, jest groteskowe albo smieszne, jak kto woli.
Nobel
 

Re: Rybak Roku PTR

Postprzez Członek PTRyb » Pią Lis 16, 2012 5:16 pm

Obaj nie znacie Regulaminu wyboru Rybaka Roku.Proponuję najpierw przeczytać a dopiero póżniej zaczynać dyskusję.Nie zapomnijcie uiścić składki członkowskie jeśli należycie do PTRyb.
Członek PTRyb
 

Re: Rybak Roku PTR

Postprzez Skobel2 » Pią Lis 16, 2012 10:46 pm

Ja myslę, że każda organizacja może sobie przyznawać odznaki, jakie chce, także Rybaka Roku PTRyb. Inne moga przyznawać Rybaka Roku ZPRyb i Rybaka Roku SPRŁ i jeszcze paru innych...
Skobel2
 

Re: Rybak Roku PTR

Postprzez gość » Sob Lis 17, 2012 7:10 pm

Polski Karp przyzna tytuł IMPORTERA ROKU
gość
 


Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości