mini hodowla.

Moderator: ekspert_PK

mini hodowla.

Postprzez www23 » Wto Cze 04, 2013 11:38 am

witam profesionalistów chciałbym poznać wasze opinie i rady na temat mini hodowli karpia. Buduje staw o wymiarach 30/15/1.8 m dobrze nasłoneczniony z małym przepływem wody. ryby chciałbym karmić zbożem ! co o tym myslicie, jaką iloscią kroczka powinienem obsadzić staw ???
dzięki.. pozdrawiam
www23
 

Re: mini hodowla.

Postprzez Gość » Wto Cze 04, 2013 6:00 pm

100 sztuk
Gość
 

Re: mini hodowla.

Postprzez czemu nie » Śro Cze 05, 2013 8:58 am

Tylko 100?
Milion.
czemu nie
 

Re: mini hodowla.

Postprzez Gość » Czw Cze 06, 2013 2:46 pm

ja planowałem 500 sztuk
Jest to mozliwe ?????
Gość
 

Re: mini hodowla.

Postprzez gość » Czw Cze 06, 2013 5:52 pm

Gość napisał(a):ja planowałem 500 sztuk
Jest to mozliwe ?????

jest tylko wtedy już nie zboże a pasze ekstrudowane + napowietrzanie i przepływ wody według bilansu tlenowego.
jeżeli na samym zbożu to 100 sztuk na taki stawek to max. a i tak dobrze by było zainwestować w napowietrzanie.
gość
 

Re: mini hodowla.

Postprzez Gość » Pon Cze 10, 2013 7:52 am

Gość napisał(a):
czemu nie napisał(a):Tylko 100?
Milion.

Widzisz kolego sam po powyższym wpisie giełda buraków nie RYBAKÓW . Smutne to wszystko jakieś , siedzi taki jeden z drugim , napędzą samogonu i rozładowują swoje



Nie dziw się rybakom, że są trochę złośliwi. Sam czytając niektóre posty nie wiem czy śmiać się, czy denerwować, Wszyscy Ci którzy chcą hodować ryby powinni wiedzieć, że staw to nie obora, gdzie można określić ile krów się do niej zmieści.
Odpowiadając na zadane pytanie. Przez internet nie da się określić dokładnie ile szt ryb można obsadzić w taki dołek. Gdybym ja miał obliczyć obsadę, to 600 szt/ha. 4.5 ara = 30 szt
Gość
 

Re: mini hodowla.

Postprzez wito-ww » Pon Cze 10, 2013 10:37 am

dziękuje wszystkim za cene uwagi !! pozdrawiam
wito-ww
 


Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 82 gości