Każdy

Moderator: ekspert_PK

Re: Każdy

Postprzez gość » Pon Sty 23, 2012 11:39 pm

Drogi kolego Mariuszu ! nie mam żadnych podstaw, by przypuszczać, że jesteś jakoś powiązany z importerami a w szczególności z jednym – .................. Lecz nie obraź się ale twój post śmierdzi mi jak ten niesprzedany karp z importu !
Po pierwsze: jeżeli nie wierzysz prokuraturze, to co pozwala ci wierzyć w działania kontroli granicznej sprawdzającej na granicy transport żywego karpia na dzień przed świętami?
Trochę logiki !
Po drugie: przestępstwo karno-skarbowe, jak nie wierzysz prokuratorowi to dlaczego masz zamiar uwierzyć w urząd karno-skarbowy ? jak sprowadził karpia, to jak mu udowodnisz, że to import? Karp karpiowi, prawie jak świnia świni i co ty na to ?
I tu jest świnia pogrzebana! (za to ci Mariuszu dziękuję!)
Importować ryby można (karpia też !) Ale jak się importuje, to należy płacić podatki i nie należy oszukiwać, że karp jest Polski i okazywać nie wiadomo jakie certyfikaty ! (A jego ryba i tak śmierdzi).

A na koniec, co do donosu do prokuratury, to brzydzę się tą formą działania i wolę by kolegę .............. zdezynsekować naszymi siłami !
gość
 

Re: Każdy

Postprzez Gość » Wto Sty 24, 2012 12:05 am

Tylko Marek to czubek. Czubek góry lodowej. Ja nie zamierzam donosić kontroli skarbowej na handlarzy, ani na nikogo innego. Nie mam też pomysłu na pseudo-hodowców handlarzy. Nic, przyjdzie mi przełknąć ślinę kolejny raz, widząc kolejnego "typa", który zostaje "Rybakiem Roku".
Gość
 

Re: Każdy

Postprzez Gość » Wto Sty 24, 2012 7:36 am

Gość napisał(a):Tylko Marek to czubek. Czubek góry lodowej. Ja nie zamierzam donosić kontroli skarbowej na handlarzy, ani na nikogo innego. Nie mam też pomysłu na pseudo-hodowców handlarzy. Nic, przyjdzie mi przełknąć ślinę kolejny raz, widząc kolejnego "typa", który zostaje "Rybakiem Roku".

............................................................................................................................................................................
Zwracam się na tym forum by nie bluźniono>
Gość
 

Re: Każdy

Postprzez Gość » Wto Sty 24, 2012 10:29 am

Bluźnierstwo (inaczej: blasfemia) – znieważanie mową lub czynem kogoś lub czegoś uznanego przez daną religię za święte (sacrum) (np. boga, świętych rzeczy itp)

Chyba, że masz handlarzy-importerów za bogów. Dla mnie to są oszuści, chyba że płacą podatki jak przedsiębiorstwa, a nie jak rolnicy.
Gość
 

Re: Każdy

Postprzez gość » Wto Sty 24, 2012 6:28 pm

Gość napisał(a):Bluźnierstwo (inaczej: blasfemia) – znieważanie mową lub czynem kogoś lub czegoś uznanego przez daną religię za święte (sacrum) (np. boga, świętych rzeczy itp)

Chyba, że masz handlarzy-importerów za bogów. Dla mnie to są oszuści, chyba że płacą podatki jak przedsiębiorstwa, a nie jak rolnicy.

a jak odkupi karpia od ciebie to już nie jest takim oszustem jak importer i US nie powinien się nim zająć?
gość
 

Re: Każdy

Postprzez Gość » Wto Sty 24, 2012 9:37 pm

Nie czujesz granicy ?
Wolę, aby rynek był uczciwy. Hodowca powinien sprzedawać swoje ryby. Za kupione z zewnątrz podatek dochodowy.
Gość
 

Re: Każdy

Postprzez anoniomwy gosc » Śro Sty 25, 2012 7:56 am

panowie Marka f znam od ładnych paru lat . i z tego co wiem pomógł nie jednemu chociaż nie wszyscy pewnie pamiętają
wtajemniczeni wiedzą wy pewnie nie ze PTR juz by pewnie nie istniał gdyby nie MF

sprzedaje rybę krajową i z tego co mi wiadomo od jakiś 4 lat sprzedażą zajmuje się jego syn

wiec takie Panowie macie inf do du....
pisać można o każdym tylko piszcie coś potwierdzonego i z sensem

bo jak narazie to stek bzdur
anoniomwy gosc
 

Re: Każdy

Postprzez Nowy » Śro Sty 25, 2012 10:01 am

Gościu jeśłi masz rację, to napisz coś konkretnego dlaczego Prezes Ferlin nie powinien odejść, bo ogólniki o zbawiennym jego wpływie na naszą organizację są tak samo wiarygodne , jak anonimowe i niepotwierdzone ataki na niego. Konkrety, konkrety, konkrety...
Nowy
 

Re: Każdy

Postprzez Jan Niezbędny » Pią Sty 27, 2012 1:58 am

POST USUNIĘTY PRZEZ ADMINISTRATORA - ZŁAMANIE REGULAMINU


Szanowny „Janie Niezbędny”. Z przykrością kolejny raz jestem zmuszony usunąć Twój post. Staram się robić to konsekwentnie, gdy zostaje naruszone czyjeś dobre imię. Ty nazywasz to cenzurą rodem z PRL. Twoje prawo. Moją powinnością jest niedopuszczanie do naruszanie na naszym forum dobrego imienia kogokolwiek, a Twoje sformułowania: „chyba, nie wiem, jak wieść niesie, rzekomo” w zestawieniu z konkretna osobą i anonimowymi zarzutami są takim naruszeniem. Pisząc o PRL, pewnie pamiętasz jak w celu dyskredytacji wielu osób,” wyciągano” wówczas życiorysy ich ojców lub synów. Zauważ, że robisz to samo. Zauważ, że to forum jest anonimowe i otwarte na wszystkie głosy, ale wolność ta wcale nie oznacza swawoli wypowiedzi. To rozgraniczenie, nie zawsze jest proste, ale wolę by zarzucano mi cenzurowanie postów, niż dopuszczanie do naruszania dobrego imienia kogokolwiek.

Administrator
Jan Niezbędny
 

Re: Każdy

Postprzez Gość » Pią Sty 27, 2012 9:56 am

Czy jeżeli mówicie tu o synu, to czy jest to ta sama osoba, która przejęła stawy po ś.p. Leszku Liszkowskim w Trzcielu ?
Te ok. 35 ha kiepskich stawów, które wykończyły finansowo i zdrowotnie Leszka.
Lokalizacja na bazę znakomita. Przy autostradzie A2, do Poznania 70 km i przy ekspresówce S3
Ciekawe ile ryb tam można zmagazynować ?
Gość
 

Re: Każdy

Postprzez gość » Pią Sty 27, 2012 11:16 am

To powoli układanka nam się rozjaśnia. Ciekawe co jeszcze wyjdzie?
gość
 

Re: Każdy

Postprzez Gość » Pią Sty 27, 2012 3:14 pm

Jan Niezbędny napisał(a):POST USUNIĘTY PRZEZ ADMINISTRATORA - ZŁAMANIE REGULAMINU


Szanowny „Janie Niezbędny”. Z przykrością kolejny raz jestem zmuszony usunąć Twój post. Staram się robić to konsekwentnie, gdy zostaje naruszone czyjeś dobre imię. Ty nazywasz to cenzurą rodem z PRL. Twoje prawo. Moją powinnością jest niedopuszczanie do naruszanie na naszym forum dobrego imienia kogokolwiek, a Twoje sformułowania: „chyba, nie wiem, jak wieść niesie, rzekomo” w zestawieniu z konkretna osobą i anonimowymi zarzutami są takim naruszeniem. Pisząc o PRL, pewnie pamiętasz jak w celu dyskredytacji wielu osób,” wyciągano” wówczas życiorysy ich ojców lub synów. Zauważ, że robisz to samo. Zauważ, że to forum jest anonimowe i otwarte na wszystkie głosy, ale wolność ta wcale nie oznacza swawoli wypowiedzi. To rozgraniczenie, nie zawsze jest proste, ale wolę by zarzucano mi cenzurowanie postów, niż dopuszczanie do naruszania dobrego imienia kogokolwiek.

Administrator

Drogi administratorze, nie jestem autorem usuniętego postu. Cale szczęście, że zdołalem go przeczytać przed usunieciem. Zgadzam się z opiniami tam zawartymi
Dziwi mnie fakt, że nazwanie kogoś handlarzem i importerem to naruszenie jego dóbr osobistych !
Nawet w epoce PZPR-u nazwanie kogoś handlarzem i importerem nie było obrazą.
Gość
 

Re: Każdy

Postprzez Gość » Pią Sty 27, 2012 3:33 pm

Gość napisał(a):
Jan Niezbędny napisał(a):POST USUNIĘTY PRZEZ ADMINISTRATORA - ZŁAMANIE REGULAMINU


Szanowny „Janie Niezbędny”. Z przykrością kolejny raz jestem zmuszony usunąć Twój post. Staram się robić to konsekwentnie, gdy zostaje naruszone czyjeś dobre imię. Ty nazywasz to cenzurą rodem z PRL. Twoje prawo. Moją powinnością jest niedopuszczanie do naruszanie na naszym forum dobrego imienia kogokolwiek, a Twoje sformułowania: „chyba, nie wiem, jak wieść niesie, rzekomo” w zestawieniu z konkretna osobą i anonimowymi zarzutami są takim naruszeniem. Pisząc o PRL, pewnie pamiętasz jak w celu dyskredytacji wielu osób,” wyciągano” wówczas życiorysy ich ojców lub synów. Zauważ, że robisz to samo. Zauważ, że to forum jest anonimowe i otwarte na wszystkie głosy, ale wolność ta wcale nie oznacza swawoli wypowiedzi. To rozgraniczenie, nie zawsze jest proste, ale wolę by zarzucano mi cenzurowanie postów, niż dopuszczanie do naruszania dobrego imienia kogokolwiek.

Administrator

Drogi administratorze, nie jestem autorem usuniętego postu. Cale szczęście, że zdołalem go przeczytać przed usunieciem. Zgadzam się z opiniami tam zawartymi
Dziwi mnie fakt, że nazwanie kogoś handlarzem i importerem to naruszenie jego dóbr osobistych !
Nawet w epoce PZPR-u nazwanie kogoś handlarzem i importerem nie było obrazą.


Jeszcze jedno. Pan M.F wytaczając sprawę o odszkodowanie, za zarażenie jego gospodarstwa KHV sam ujawnił opinii publicznej, że taki fakt miał miejsce.
Jeśli Pan chce Panie Mateuszu, to podam Panu nazwisko świadka, osoby znanej w naszym środowisku, która potwierdzi fakt uczestniczenia w tej sprawie sądowej, która była jawna !
Gość
 

Re: Każdy

Postprzez obiektywny » Pią Sty 27, 2012 9:36 pm

Koledzy!
Dajcie już spokój Ferlinom. Nie wiem czy kieruje Wami zazdrość czy coś innego!
Jak się Wam władze nie podobają to sami coś zróbcie!
Jest prezesem parę miesięcy a już się Go obrzuca lepperowskimi sloganami.
Chce handlować? Niech importuje! O ile mi wiadomo, w tym roku jakoś się na tym nie nachapał.
Tu tkwi nasz problem!!! Rybak rybakowi wilkiem!!! Nie ma zgody. Są podziały, układy i zupełny brak porozumienia.
Życzę sobie i Wam, aby się to zmieniło.
obiektywny
 

Re: Każdy

Postprzez Gość » Pią Sty 27, 2012 9:41 pm

Miałbyś rację gdyby można było nazwać rybakiem.
Gość
 

PoprzedniaNastępna

Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 32 gości

cron