jaka cena na swieta - KARP

Moderator: ekspert_PK

Re: jaka cena na swieta - KARP

Postprzez ?? » Sob Gru 17, 2022 10:58 am

siada to dobrze, czy źle ?
??
 

Re: jaka cena na swieta - KARP

Postprzez przetwórnia » Sob Gru 17, 2022 11:51 am

Przetwórnie hamują . Wysoka sena elementów w sklepach ogranicza popyt, więc obawiają się, że zostaną z niesprzedanym karpiem.
przetwórnia
 

Re: jaka cena na swieta - KARP

Postprzez Ryba123 » Sob Gru 17, 2022 1:49 pm

Takiego rozgłośnienia karpia nie pamiętam przynajmniej od 20 lat. Każde media trąbią o karpiu że będzie drogi i że za braknie, więc nie wieżę że żywego karpia na rynku zostanie.
Przypominam ze najważniejszy tydzień dopiero przed nami
A mrożone jak to mrożone zawsze jest z nimi problem.
Ryba123
 

Re: jaka cena na swieta - KARP

Postprzez śląsk » Sob Gru 17, 2022 3:34 pm

Ryba123 napisał/ napisała:[color=#4000FF]Takiego rozgłośnienia karpia nie pamiętam przynajmniej od 20 lat. Każde media trąbią o karpiu że będzie drogi i że za braknie, więc nie wieżę że żywego karpia na rynku zostanie.
Przypominam ze najważniejszy tydzień dopiero przed nami
A mrożone jak to mrożone zawsze jest z nimi problem.

Masz rację, ludzie chcą na święta świeżego karpia, a nie mrożonego, bo nie ufają naklejkom, że karp został zamrożony dopiero co, albo czytają, ze na tackach został zamrożony i odmrożony do sprzedaży. U mnie ciąg na żywego karpia jest większy niż rok temu.
śląsk
 

Re: jaka cena na swieta - KARP

Postprzez 22 » Sob Gru 17, 2022 3:46 pm

Dzisiaj rano wrzuciłem na płuczke z magazynu, przez popołudnie 300 w detalu na wsi, plus hurt sklepy jak tak będzie codziennie to mi ryby zabraknie, szkoda tylko że mam byle jakich sąsiadów rybaków i sprzedajemy w detalu po 25
22
 

Re: jaka cena na swieta - KARP

Postprzez sąsiad rybaków » Sob Gru 17, 2022 4:12 pm

ja sprzedaję u mnie na wsi po 26 w detalu zł i mam dobrych sąsiadów rybaków.
sąsiad rybaków
 

Re: jaka cena na swieta - KARP

Postprzez o-koń » Sob Gru 17, 2022 4:34 pm

Ważne,żeby tę cenę utrzymać w grudniu 2023 roku.Przed nami rok pracy.
o-koń
 

Re: jaka cena na swieta - KARP

Postprzez Gość » Sob Gru 17, 2022 4:45 pm

Karp to towar delikatesowy. Powinien więc mieć dobrą cenę i dobry anturaż. Byle tego nie popsuć odmrażanymi mrożonkami.
Gość
 

Re: jaka cena na swieta - KARP

Postprzez 22 » Sob Gru 17, 2022 4:51 pm

sąsiad rybaków napisał(a):ja sprzedaję u mnie na wsi po 26 w detalu zł i mam dobrych sąsiadów rybaków.


U mnie sąsiedzi wystartpwali po 22 w detalu brak szacunku dla swojej pracy co mądrzejsi sprzedają od 26 do 30 w detalu na stawach, targowiska i sklepy 30-36 żywy
22
 

Re: jaka cena na swieta - KARP

Postprzez rybaak » Sob Gru 17, 2022 4:56 pm

Niestety ludzie nie szanują swojej ciężkiej pracy, mysla że jak opuszczą to wiecej sprzedadzą i zarobią, karpia nie bedzie a pieniądze będą te same
rybaak
 

Re: jaka cena na swieta - KARP

Postprzez świętokrzyskie » Nie Gru 18, 2022 3:15 pm

świętokrzyskie ceny od 23-30 zł detal.
świętokrzyskie
 

Re: jaka cena na swieta - KARP

Postprzez www » Nie Gru 18, 2022 8:12 pm

lubliniak napisał(a):siada

siła propagandy może ktoś z pisu zainwestował w karpia h.j wie myślę że na drugi rok wszystko wróci do normy.
www
 

Re: jaka cena na swieta - KARP

Postprzez Krakus » Pon Gru 19, 2022 8:10 am

Kto wpadł na ten kretyński pomysł i sprzedaje w sklepach martwą rybę z bebechami. Pewnie to konkurenci chcąc zniszczyć wizerunek karpia.
Krakus
 

Re: jaka cena na swieta - KARP

Postprzez Gość » Pon Gru 19, 2022 11:18 am

Ta antyreklama, to nie jest uczciwa konkurencja. Chyba,że ktoś to robi dla rozgłosu, ale bardzo krótkowzrocznie.Jutro wpadnie na pomysł barwienia mięsa karpia tak jak barwią mięso pstrągów i nazwie taki produkt łososiokarp. Może ktoś to kupi ale karpia szlak trafi.
Gość
 

Re: jaka cena na swieta - KARP

Postprzez grudzień 2022 » Pon Gru 19, 2022 3:18 pm

Zrobiłem średnią cenę w Polsce karpia w detalu w dużych miastach 29 zł, w małych 27 zł, na stawach 25 zł.
grudzień 2022
 

PoprzedniaNastępna

Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 42 gości