Odezwa "Do Braci Rybaków" w sprawie odszkodowań za wydry

Moderator: ekspert_PK

Odezwa "Do Braci Rybaków" w sprawie odszkodowań za wydry

Postprzez filippstrag » Wto Wrz 06, 2011 10:06 pm

Witam wszystkich i z góry dziękuję za zainteresowanie tym wątkiem. Na początku chcę wyrazić to co czuję do problemu jaki tutaj chcę poruszyć . SZLAK MNIE TRAFIA!!!!!!!
1. dlaczego do tej pory nikt nie zają się wpisaniem wydry , czapli , bociana czarnego , kormorana na listę zwierząt za które przysługuje odszkodowanie tak jak za inne zwierzęta wyrządzające szkody w gospodarstwie?
2. gdzie są nasze organizacje pt. Polskie Towarzystwo Rybackie , Związek Hodowców Karpia czy też Związek Hodowców ryb Łososiowatych by zadbać o tak ważną dla nas sprawę ?
3. gdzie są wszystkie rybackie autorytety które powinny firmować swoimi nazwiskami i pozycją nasze słuszne roszczenia wobec Skarbu Państwa i ustawy o ochronie zwierząt?
3.czy między nami nie ma prawnika który mógłby poprowadzić całą sprawę , by sejm -który w końcu wszyscy wybraliśmy zainteresował się naszymi sprawami
4. czy w śród posłów nie ma rybaków?czy ich ten problem nie dotyczy?
5.czy MY JESTEŚMY TAK SŁABI by nie móc tego do dzisiaj przeprowadzić , lub może wolimy utyskiwać na paskudną rzeczywistość i uganiać się nocami za wydrami i bobrami a za dnia "płoszyć " bociany i czaple jak radziła mi Pani Konserwator Przyrody z Krakowa (mało jej nie wypłoszyłem na takie dictum)a może mamy tak naprawdę to wszyscy głęboko w ..............? i tylko jeden z nas Pan Czachura nie wytrzymał i w końcu poszedł do sądu . Ciekawe jaką otrzymał pomoc od wspomnianych przeze mnie organizacji rybackich?
Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.
filippstrag
 
Posty: 66
Rejestracja: Pon Lip 04, 2011 1:44 pm

Re: Odezwa "Do Braci Rybaków" w sprawie odszkodowań za wydry

Postprzez Gość » Śro Wrz 07, 2011 3:17 pm

Tak, jesteśmy tak słabi.
Gość
 

Re: Odezwa "Do Braci Rybaków" w sprawie odszkodowań za wydry

Postprzez Nowy » Śro Wrz 07, 2011 7:45 pm

A jaką siłę i sprawnośc pokazaliśmy, gdy Sejm uchwalił nowelizacje ustawy o ochronie zwierząt???? Może w końcu czas na poważne wnioski, bo dotąd jesteśmy tylko planktonem rzucanym przez prądy wodne...
Nowy
 


Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 34 gości

cron