Rekompensaty wodno-środowiskowe

Moderator: ekspert_PK

Rekompensaty wodno-środowiskowe

Postprzez Karpik1 » Nie Wrz 25, 2011 12:09 pm

Witam serdecznie. Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś ma już pieniążki na koncie i kiedy ewentualnie dostał decyzję. Dziękuję Do czego się najwięcej czepiali w Arimr? Chętnie podejmę dialog na ww temat. Pozdrawiam
Karpik1
 

Re: Rekompensaty wodno-środowiskowe

Postprzez smętek » Nie Wrz 25, 2011 5:51 pm

No i znalazł się wscibski. Hej.
smętek
 

Re: Rekompensaty wodno-środowiskowe

Postprzez Karpik1 » Nie Wrz 25, 2011 9:11 pm

smętek, po prostu masz pecha:)
Karpik1
 

Re: Rekompensaty wodno-środowiskowe

Postprzez Gość » Pon Wrz 26, 2011 3:22 pm

Karpik1 napisał(a):Witam serdecznie. Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś ma już pieniążki na koncie i kiedy ewentualnie dostał decyzję. Dziękuję Do czego się najwięcej czepiali w Arimr? Chętnie podejmę dialog na ww temat. Pozdrawiam


Tak !
Wielu już ma pieniądze na rachunku. Ja też.
Jeśli masz załączniki zgodne z instrukcją wypełniana wniosków to przejedziesz gładko.
Wszystko, w księdze stawowej musi się zgadzać co do kilograma.
Tak samo co do sprzedaży i zakupów ryb Wszystko potwierdzone rachunkami lub oświadczeniami (dla rolników ryczałtowych )
Jeśli masz fakturę na wapno z lipca, a wapno stosowałeś już w czerwcu to nie przejdzie.
Stałych nurtów nie przejdziesz.
Masz jakieś szczegółowe pytania ?
Gość
 

Re: Rekompensaty wodno-środowiskowe

Postprzez gość » Wto Wrz 27, 2011 6:34 pm

Pieniądze wpłynęły na konto po dwóch miesiącach od informacji z agencji ,że wniosek został zweryfikowany.Weryfikacja trwała od stycznia do maja /kilkakrotne poprawki i rezygnacja z niektórych pakietów/.
gość
 

Re: Rekompensaty wodno-środowiskowe

Postprzez Karpik1 » Śro Wrz 28, 2011 5:47 pm

Dzięki za info. Ja właśnie czekam na $. Pytam się tylko dlatego bo w pierwszej połowie wszyscy biadolili, że skończyły się środki i tym podobne pierdy. Ze stałych nurtów zrezygnowałem:-) Musiałem również wyłączyć 2 stawy z wapnowania bo na fv było za mało kupione. Dobrze, że mam 2 ścieżki ekologiczne:-) W następnym roku pójdzie jak po maśle. Pozdrawiam
Karpik1
 

Re: Rekompensaty wodno-środowiskowe

Postprzez Karpik1 » Śro Wrz 28, 2011 5:48 pm

Przyrosty z pow. ewidencyjnej i użytkowej kazali mi wyliczać do dwóch miejsc po przecinku. Czy to normalne?
Karpik1
 

Re: Rekompensaty wodno-środowiskowe

Postprzez Gość » Śro Wrz 28, 2011 6:26 pm

Karpik1 napisał(a):Przyrosty z pow. ewidencyjnej i użytkowej kazali mi wyliczać do dwóch miejsc po przecinku. Czy to normalne?


Dużo rzeczy, które życzyli sobie urzędnicy ARiMR nie jest normalne.
Ja przyjąłem zasadę, jeśli mi to robi problemu, robię tak jak chcą.
Przeliczenie do dwóch miejsc po przecinku nie stanowi problemu.
Gość
 


Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości

cron