Rybackie żniwa

Moderator: ekspert_PK

Rybackie żniwa

Postprzez Nie potrafię nawet wiązać worka » Śro Lis 02, 2011 7:41 am

Nie potrafię nawet wiązać worka
 

Re: Rybackie żniwa

Postprzez Stawiarz » Śro Lis 02, 2011 8:43 am

piękne zdjęcia, fachowe, oddające klimat
Stawiarz
 

Re: Rybackie żniwa

Postprzez ekologiczny » Śro Lis 02, 2011 6:26 pm

ciekawe zdjęcia. Piękny staw, zciąg siecią i sortowanie i ważenie ręczne też wygląda fajnie. Uważałbym jednak z pokazywanie dźwigów do ryb, betonowych koryt i krat nie leży w interesie rybackim. Ta mechanizacja nie powinna trafiać do świadomości ludzi.
ekologiczny
 

Re: Rybackie żniwa

Postprzez Gość » Pią Lis 04, 2011 12:27 am

ekologiczny napisał(a):ciekawe zdjęcia. Piękny staw, zciąg siecią i sortowanie i ważenie ręczne też wygląda fajnie. Uważałbym jednak z pokazywanie dźwigów do ryb, betonowych koryt i krat nie leży w interesie rybackim. Ta mechanizacja nie powinna trafiać do świadomości ludzi.

Nie pokażmy zdjęcie mnichów z XIV wieku z pewnej książki pana profesora G. łowiących karpie to przemówi do do świadomości ludzi. Kolego ekologiczny twoja świadomość eko nie logiczna zadziwia mnie. Ale tacy ludzie też muszą być na tym świecie. Pozdrawiam.
Gość
 

Re: Rybackie żniwa

Postprzez ekologiczny » Pią Lis 04, 2011 12:11 pm

Źle mnie zrozumiałeś kolego. Ja nie jestem zbyt ekologiczny tylko w takim świecie teraz żyjemy. Mi się jako rybakowi ta mechanizacja podoba i jest dla mnie ciekawa. Jednak zobacz co robią z naszymi kolegami z innych branż. W kurnikach właśnie twra akcja wymiany klatek bo znalazło się paru którzy uważali że te co są do tej pory nie są zbyt komfortowe dla kur co kosztuje po kilkaset tysięcy złoty każdego hodowcę. Ty oczywiście masz na te dźwigi papiery że karp dobrze się w nich czuje i beton jest wyszlifowany tak jak lustro i karpie się do niego same przytulają...
Ja też poławiam moje ryby koparką i drżę że kiedyś przyjdzie jakiś mądry i mi każe kupić pompę próżniową od Allera za 200 000 zł. netto Bo kasar gniecie zbyt mocno.

Pomyśl o tym kolego zanim znowu się zapeżysz.
Pozdrawiam
ekologiczny
 


Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 44 gości

cron