RMF FM - wirus wybił karpia

Moderator: ekspert_PK

RMF FM - wirus wybił karpia

Postprzez r » Pią Lis 04, 2011 10:04 pm

Dzisiaj o 14 jadę autem i słyszę w RMF-ie wirus w lubelskim zdziesiątkował karpia będzie droższy . Mam pytanie czy takie akcje promocyjne sprzyjają promocji karpia , bo dla zwykłego konsumenta chory karp który będzie droższy nie jest zachętą . I ostatnie zdanie w tej audycji cytuję ,,chodowcy przestrzegają , karp z chin nie jest wcale lepszy. I tu pytanie które nasuwa mi się jako konsumentowi - lepszy polski z wirusem , czy chiński....... .Pozdrawiam.
r
 

Re: RMF FM - wirus wybił karpia

Postprzez Gość » Sob Lis 05, 2011 8:53 am

Zamiast wspominać o tym co było, czas ,,zakasać rękawy'' i zająć się promocją karpia by jak najszybciej zapomnieć o tej ,,drugiej'' stronie audycji.
Gość
 

Re: RMF FM - wirus wybił karpia

Postprzez wib » Sob Lis 05, 2011 10:23 pm

marketingowe podejście - dlatego karp jest bezpieczny, jak zachoruje to błyskawicznie zdycha i konsument dostaje tylko dobry (bezpieczny) towar
wib
 

Re: RMF FM - wirus wybił karpia

Postprzez r » Sob Lis 05, 2011 10:52 pm

Kolego wib ze zdumieniem czytam twój wpis , i nie obrażaj się po prostu tego nie skomentuję. Pozdrawiam.Co do gościa , jak chcesz go promować skoro największe media w kraju podłapały temat i mają w dupie czy ty doczekasz następnego sezonu , czy wielu z nas popłynie . Sensacja w mediach nie ma litości. Dziwię się że Pan Karp , PTR , ZPR i inni milczą . Ale nawet to rozumiem , tradycyjnie ,pomilczymy , a nóż się uda , i ucichnie , a na następną kadencję coś się wymyśli. I TAK DALEJ . Pozdrawiam prezesów.
r
 

Re: RMF FM - wirus wybił karpia

Postprzez PAN KARP » Nie Lis 06, 2011 12:06 am

r napisał(a):Kolego wib ze zdumieniem czytam twój wpis , i nie obrażaj się po prostu tego nie skomentuję. Pozdrawiam.Co do gościa , jak chcesz go promować skoro największe media w kraju podłapały temat i mają w dupie czy ty doczekasz następnego sezonu , czy wielu z nas popłynie . Sensacja w mediach nie ma litości. Dziwię się że Pan Karp , PTR , ZPR i inni milczą . Ale nawet to rozumiem , tradycyjnie ,pomilczymy , a nóż się uda , i ucichnie , a na następną kadencję coś się wymyśli. I TAK DALEJ . Pozdrawiam prezesów.

Witam Pana i na początek, skoro się nie znamy (przynakmniej pod pseudonimem "r"), to przytznam, że z Pana lakonicznego stylu pisania niewiele dla mnie wynika, więc poproszę o konkrety, co znaczy np. w Pana tekscie, ze ktoś milczy? Może pomocne będą informacje, które znajdzie Pan na www.pankarprybacy.pl pod adresem: http://www.pankarprybacy.pl/akt275.html - temat pronmocji karpia oraz http://www.pankarprybacy.pl/feleton_vi.html - temat programu w TVP o KHV. Czy czytał Pan te teksty? Polecam też ostatni numer największej gazety branży rybnej - Magazynu Przemysłu Rybnego a także zajawkę na stronie 35 Przeglądu Rybackiego 5/2011. Może Pan też zorientować się w aktualnych wydarzeniach rybackich pod adresem: http://www.tvp.pl/informacje-rolnicze/a ... 10/5445138
A po tym wszystkim zapraszam do dalszej dyskusji...
Acha, oczywiście nie odpowiadam za działanie innych, poza Panem Karpiem, organizacji.
PAN KARP
 
Posty: 244
Rejestracja: Śro Sty 24, 2007 7:07 pm

Re: RMF FM - wirus wybił karpia

Postprzez r » Nie Lis 06, 2011 1:17 am

Witam Pana Karpia , nie spodziewałem się że moja ,,lakoniczna,,wypowiedz wzbudzi u pana jakiekolwiek zainteresowanie i wywoła pańską reakcję , ale jednocześnie cieszę się że mam możliwość bezpośredniej konfrontacji i to na pańskim forum. Zawarłem tu wyłącznie moje spostrzeżenia i uwagi. Ale widzę że jednak coś jest na rzeczy skoro pana reakcja była niemal natychmiastowa. Zapoznałem się z treściami linków które pan przytoczył i szczerze powiedziawszy niczym mnie pan nie zaskoczył. Analizy rynku konsumenckiego, pewnie za nie małe pieniądze wykonane przez firmę zewnętrzną, a także artykuł w CKK o tym jak jest i jak mogło by być itd, no i Agrobiznes . Czy uważa pan że to wystarczające patrząc na rolę jaką pana organizacja odgrywa w środowisku rybackim. Bo ja nie. Pozdrawiam.
r
 

Re: RMF FM - wirus wybił karpia

Postprzez 2r » Nie Lis 06, 2011 8:16 am

panie r rafał sz. wszystko idzie w dobrym kierunku, sprzeda pan więcej clariasa
2r
 

Re: RMF FM - wirus wybił karpia

Postprzez PAN KARP » Nie Lis 06, 2011 12:42 pm

r napisał(a):Witam Pana Karpia , nie spodziewałem się że moja ,,lakoniczna,,wypowiedz wzbudzi u pana jakiekolwiek zainteresowanie i wywoła pańską reakcję , ale jednocześnie cieszę się że mam możliwość bezpośredniej konfrontacji i to na pańskim forum. Zawarłem tu wyłącznie moje spostrzeżenia i uwagi. Ale widzę że jednak coś jest na rzeczy skoro pana reakcja była niemal natychmiastowa. Zapoznałem się z treściami linków które pan przytoczył i szczerze powiedziawszy niczym mnie pan nie zaskoczył. Analizy rynku konsumenckiego, pewnie za nie małe pieniądze wykonane przez firmę zewnętrzną, a także artykuł w CKK o tym jak jest i jak mogło by być itd, no i Agrobiznes . Czy uważa pan że to wystarczające patrząc na rolę jaką pana organizacja odgrywa w środowisku rybackim. Bo ja nie. Pozdrawiam.

Po pierwsze dziekuje anonimowemu rozmówcy za uznanie w dwóch kwestiach, z którymi się zgadzam:
a) natychmiastowa reakcja na naszym forum jest normalną sprawą i nie jest to Pańska zasługa, tylko sposobu naszego działania tutaj,
b) duża rola w środowisku, którą Pan dostrzega, co nie wynika z niczyjej życzliwości, tylko pracy , którą wkładają członkowie Pana Karpia w działania rynkowe i jej efekty - choćby zorganizowanie dotad 5 kampanii promocyjnych dla karpia.
Po drugie dalej mam problem z dyskusją z Panem tylko z jednego powodu - pisze Pan językiem domysłów, sugestii (cytaty: "...coś jest na rzeczy ", ..."niczym mnie pan nie zaskoczył", "Czy uważa pan że to wystarczające...?" ), który nie zawiera żadnego konkretnego pytania, żadnej prośby o rozwinięcie konkretnych tematów i zadnych sugestii, a juz nie mówię, że żadnej pozytywnej propozycji - np. włączenia się, pomocy, wsparcia...
Po trzecie zawsze łatwiej rozmawia się, gdy wie się z kim, do kogo się mówi, czy pisze. Łatwiej konstruować wypowiedź. Pan wie, ja nie...
PAN KARP
 
Posty: 244
Rejestracja: Śro Sty 24, 2007 7:07 pm

Re: RMF FM - wirus wybił karpia

Postprzez r » Wto Lis 15, 2011 10:24 pm

Witam Pana Karpia i przepraszam za brak odpowiedzi , po prostu dużo pracy. Pisze pan o pięciu kampaniach promocyjnych i ogromnym wkładzie członków w te kampanie. Rozumiem i doceniam . Ale tu nasuwa mi się pytanie .
Proszę o wskazanie prawdziwych efektów tych kampanii, oraz ich i skale?
Po drugie proszę nie odpowiadać mi odsyłając mnie do linków na pana stronie.
Pozdrawiam.
r
 


Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 164 gości