Karp z Czech

Moderator: ekspert_PK

Karp z Czech

Postprzez rybak11111 » Sob Sty 07, 2012 8:40 pm

Witam panów rybaków. Mam pytanie, czy wiecie ile kosztowało kilo karpia czeskiego w hurcie w tym roku???
rybak11111
 

Re: Karp z Czech

Postprzez gosciu » Nie Sty 08, 2012 6:05 pm

Podobne pytanie zadałem w temacie 'Certyfikaty' .I co? I nic .W 2011r. nie było importu karpia .
gosciu
 

Re: Karp z Czech

Postprzez GG » Nie Sty 08, 2012 6:23 pm

Bez znaczenia czy polski,czeski,litewski,węgierski.Pomieszasz, podłożysz papiery i w świat.Kilogram to kilogram a wizerunek polskiej produkcji ????????????
Zapytaj importerów
GG
 

Re: Karp z Czech

Postprzez Gość » Nie Sty 08, 2012 8:05 pm

Przed świętami rozmawiałem przez telefon z jednym z handlarzy karpiem z Czech. Udałem zainteresowanego kupnem. Importer nie ściemniał, że karp jest czeski, tym bardziej, że był z Bielska Białej. Zaoferował 12 karpia z transportem 500 km w jedną stronę w cenie 9.20 za kg. Mówił, że te 20 gr to koszt transportu.
Zakładam, że 1 zł/kg zarabiał. Tak więc myślę, że cena karpia Czechy grobla to ok 8.00 zł. Z ciekawostek podam, że zapewniał dostawę w nocy, bo wszyscy tak chcą :)
Wynika z tego, aby skutecznie konkurować z importem musimy zaoferować naszym odbiorcom ( hipermarkety ) karpia poniżej 9.50/kg
Gość
 

Re: Karp z Czech

Postprzez Gość » Nie Sty 08, 2012 8:12 pm

Gość napisał(a):Przed świętami rozmawiałem przez telefon z jednym z handlarzy karpiem z Czech. Udałem zainteresowanego kupnem. Importer nie ściemniał, że karp nie jest czeski, tym bardziej, że był z Bielska Białej. Zaoferował 12 karpia z transportem 500 km w jedną stronę w cenie 9.20 za kg. Mówił, że te 20 gr to koszt transportu.
Zakładam, że 1 zł/kg zarabiał. Tak więc myślę, że cena karpia Czechy grobla to ok 8.00 zł. Z ciekawostek podam, że zapewniał dostawę w nocy, bo wszyscy tak chcą :)
Wynika z tego, aby skutecznie konkurować z importem musimy zaoferować naszym odbiorcom ( hipermarkety ) karpia poniżej 9.50/kg
Gość
 


Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 42 gości