Czy zostałem wcielony do Organizacji Producentów ?

Moderator: ekspert_PK

Czy zostałem wcielony do Organizacji Producentów ?

Postprzez Gość » Sob Sty 14, 2012 11:56 pm

Witam !
Wczoraj dostałem pismo ze ZPR-ryb z ankietą dotyczącą sprzedaży ryb.
Jest to o tyle ciekawe dla mnie, bo należę do ZPR-u od kilku lat, ale deklaracji wstąpienia do Organizacji Producentów nie przesłałem i wstąpić nie miałem zamiaru.
Okazuje się, że statut mówi o tym, że sprzedałem moje ryby za pośrednictwem ZPR-yb, a nic o tym nie wiedziałem. Pewnie teraz przyjdzie mi zapłacić prowizję od pośrednictwa :)
Tak poważnie, czy będąc członkiem ZPR-yb stałem się automatycznie członkiem Organizacji Producentów ?
Od odpowiedzi na to pytanie uzależniam moja dalszą obecność w ZPR-yb.
tutaj jest link z do pisma i sprawozdania: http://imageshack.us/g/338/scanimage333.jpg/
Pozdrawiam.
Gość
 

Re: Czy zostałem wcielony do Organizacji Producentów ?

Postprzez Gość » Nie Sty 15, 2012 12:12 am

Jeszcze jedno, czy nie warto przystąpić do tak potężnej organizacji która produkuje takie ilości karpi ?
Nie dziwię się, że tyle zostało karpia w Polsce, jak kilkunastu producentów członków ZPR-u zadeklarowało produkcję roczną wielkości 7900 tyś ton, to jest
7900000 ton ( słownie siedem milionów dziewięćset tysięcy ton ) !!!

ZPRyb rozpoczął już działania zmierzające do uzyskania statusu uznanej organizacji producenckiej. Na dzień Zjazdu, wg złożonych deklaracji przez członków Związku, deklarujący wolę przystąpienia do organizacji producenckiej /karpi/, w 2010 r. wyprodukowali 7900 tys. ton karpi, co stanowi 47,9% krajowej produkcji. Spełnione zostało zatem minimum wynoszące 25%
Gość
 

Re: Czy zostałem wcielony do Organizacji Producentów ?

Postprzez Tedi » Nie Sty 15, 2012 12:38 am

Z papieru firmowego wynika, że ZPRyb uzyskał status Organizacji Producentów, myslę, że to nie mistyfikacja ani prima aprilis
Tedi
 

Re: Czy zostałem wcielony do Organizacji Producentów ?

Postprzez Tedi » Nie Sty 15, 2012 12:39 am

Myslę, że to błąd oczywisty, gdyż nikt nawet Chny nie produkuja 7 mln ton
Tedi
 

Re: Czy zostałem wcielony do Organizacji Producentów ?

Postprzez nic » Nie Sty 15, 2012 12:51 am

[quote="Gość"] członków ZPR-u zadeklarowało produkcję roczną wielkości 7900 tyś ton, to jest
7900000 ton ( słownie siedem milionów dziewięćset tysięcy ton ) !!!

skąd te liczby?
nic
 



Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 39 gości