Szukam wspólnika, wydzierżawię, wspólnie wybuduje itp.

Moderator: ekspert_PK

Szukam wspólnika, wydzierżawię, wspólnie wybuduje itp.

Postprzez Gość » Śro Lut 01, 2012 11:22 pm

Witam,
Tak jak w tytule szukam wspólnika, wydzierżawię, wspólnie wybuduje itp. hodowlę pstrąga na rzece, recyrkulacie lub w obiegu zamkniętym, z łowiskiem, smażalnią lub bez.
Wezmę pod uwagę każdą inną propozycje. Mam bardzo duże doświadczenie w wylegarnictwie, hodowli pstrąga i przetwórstwie w kraju i za granicą.
Być może dopływ wody na Twojej hodowi karpia, łowisku itp. jest odpowiedni do hodowli pstrąga o czym nie wiesz.
Proszę o kontakt: erjot16@hotmail.com
Gość
 

Re: Szukam wspólnika, wydzierżawię, wspólnie wybuduje itp.

Postprzez R » Czw Lut 02, 2012 2:17 pm

Witam,mam 1.8ha przy czystym cieku wodnym kilka kilometrów od Leszna obok drogi Poznań-Wrocław.Na sprzedaż, franek64@onet.eu
R
 

Re: Szukam wspólnika, wydzierżawię, wspólnie wybuduje itp.

Postprzez Gość » Czw Lut 02, 2012 5:18 pm

Proszę o podanie poprawnego maila. Pozdrawiam
Gość
 


Re: Szukam wspólnika, wydzierżawię, wspólnie wybuduje itp.

Postprzez max -24 » Sob Lut 04, 2012 9:27 am

post usunięty przez administratora

UWAGA UŻYTKOWNICY FORUM PAN KARP - posty oczerniające inne osoby, gospodarstwa, nie podpisane z imienia i nazwiska będą bezwzględnie bez uprzedniej informacji usuwane.
max -24
 

Re: Szukam wspólnika, wydzierżawię, wspólnie wybuduje itp.

Postprzez leszcz » Sob Lut 04, 2012 10:42 am

Zbyt ostro i niesprawiedliwie oceniasz kolego. Rozmawiałem z Nim na skeipie i gość poprostu przedstawia swoją propozycję. Przy okazji dowiedziałem się wiele o produkcji pstrąga. Gość ma dużą wiedzę w tym temacie. Uważaj co piszesz na forum bo łatwo jest kogoś skrzywdzić i zrazić.
Pozdrawiam autora wątku i radzę by się nie zniechęcał.
leszcz
 


Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 176 gości