RDOŚ

Moderator: ekspert_PK

RDOŚ

Postprzez lubolas » Sob Lut 25, 2012 11:22 pm

Witam .Czy ktoś z kolegów uzyskał zgodę od RDOŚ na odstrzał kormorana czapli i wydry .Jeśli tak to proszę o podzielenie się swoimi doświadczeniami jak to zrobić .
pozdrawiam
lubolas
 
Posty: 22
Rejestracja: Wto Cze 07, 2011 7:26 am

Re: RDOŚ

Postprzez dawid » Nie Lut 26, 2012 6:20 pm

Pan Tadeusz Jurek z Nowego Targu chyba prowadził ten odstrzał na podhalu (jest prezesem koła w nowym targu nie wiem którego)
dawid
 

Re: RDOŚ

Postprzez dyszel » Wto Lut 28, 2012 9:21 am

napewno będzie coś wiedział pzwns
dyszel
 

Re: RDOŚ

Postprzez cyryl » Śro Lut 29, 2012 2:31 pm

Kolego formularz wniosku masz na stronie np. poznańskiego RDOŚ. Na karpiówce przedstawiciel GDOŚ prosił aby wniosek składać na od razu na 2-3 lata (bo po co co roku pisać), ale jak to w życiu, np. wielkopolski RDOŚ postanowił wydawać tylko do końca roku, tak przynajmniej został poinformowany przedstawiciel PTRyb. PTRyb dysponuje wytycznymi jakimi kieruje się RDOŚ, mapisz do Basi to Ci prześle.
Osobiście wystąpiłem o odstrzał i zgodę na płoszenie kormorana, czapli i wydry, dostałem tylko na kormorana i czaplę w terminie od 1 sierpnia do 31 grudnia, odwołałem się i czekam na odpowiedź.
cyryl
 
Posty: 4
Rejestracja: Śro Sie 03, 2011 9:05 pm

Re: RDOŚ

Postprzez lubolas » Śro Lut 29, 2012 6:29 pm

Dzięki ale właśnie nie mogę odnaleźć nigdzie tego wniosku.Jeśli możesz to wklej link.
Pozdrawiam
lubolas
 
Posty: 22
Rejestracja: Wto Cze 07, 2011 7:26 am

Re: RDOŚ

Postprzez cyryll » Czw Mar 01, 2012 6:57 pm

www.poznan.rdos.gov.pl,
wnioski do pobrania
wniosek 7: wniosek o wydanie zezwolenia .....
formularz wniosku
cyryll
 


Re: RDOŚ

Postprzez Gość » Wto Mar 13, 2012 12:33 am

http://www.rp.pl/artykul/757723,837287- ... -Sanu.html
Cytat:
- Kormorany są rybożercami - wyjaśnia Paweł Grzybowski z Gai. Gdyby je przepłoszono, mogłyby przelecieć nad akweny, w których żyją jeszcze cenniejsze gatunki ryb niż w Sanie.

Głupszej argumentacji już dawno nie słyszałem.
Gość
 


Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 162 gości