obieg zamknięty firy toro fish farm

Moderator: ekspert_PK

obieg zamknięty firy toro fish farm

Postprzez początkujący » Pon Gru 10, 2012 12:42 am

Witam
Czy koś mógł by się wypowiedzieć na temat obiegu zamkniętego firmy torofish farm ?
Jestem początkującym w tym temacie panowie z tej firmy proponują fajny obieg (tak mi się wydaje) tylko cena jest kilku krotonie niższa od tego co proponują profesjonalne firmy. To budzi we mnie podejrzenia?
początkujący
 

Re: obieg zamknięty firy toro fish farm

Postprzez Gość » Wto Gru 11, 2012 7:49 pm

wlasnie zastanow sie
Gość
 

Re: obieg zamknięty firy toro fish farm

Postprzez gość » Pią Gru 14, 2012 12:29 pm

początkujący napisał(a):Witam
Czy koś mógł by się wypowiedzieć na temat obiegu zamkniętego firmy torofish farm ?
Jestem początkującym w tym temacie panowie z tej firmy proponują fajny obieg (tak mi się wydaje) tylko cena jest kilku krotonie niższa od tego co proponują profesjonalne firmy. To budzi we mnie podejrzenia?


wydaje mi się że skoro nie widać różnicy - to po co przepłacać?
gość
 

Re: obieg zamknięty firy toro fish farm

Postprzez gość » Pią Gru 14, 2012 12:38 pm

Ludzie którzy kupili technologię od tej firmy sprzedają na forum ryby lub całe obiekty:) więc może niech się ktoś z nich wypowie?
gość
 

Re: obieg zamknięty firy toro fish farm

Postprzez GOSC123 » Pią Gru 14, 2012 12:42 pm

daj se spokój chłopie to sredniowiecze " tanie mieso to psy jedza" ! mało kosztuje na poczatku potem poznasz moc kosztów i mizernej wydajnosci widziałes cos taniego i dobrego ?
GOSC123
 

Re: obieg zamknięty firy toro fish farm

Postprzez Gość » Pią Gru 14, 2012 2:28 pm

gość napisał(a):Ludzie którzy kupili technologię od tej firmy sprzedają na forum ryby lub całe obiekty:) więc może niech się ktoś z nich wypowie?


Z tego co kojarzę to firma która sprzedaje ryby na forum czyli węgorze to nic już wspólnego nie ma z torofish farm podobno olsztyn im coś przerabiał bo nie chodziło tak jak powinno.
Gość
 

Re: obieg zamknięty firy toro fish farm

Postprzez gość » Pią Gru 14, 2012 4:24 pm

Gość napisał(a):
gość napisał(a):Ludzie którzy kupili technologię od tej firmy sprzedają na forum ryby lub całe obiekty:) więc może niech się ktoś z nich wypowie?


Z tego co kojarzę to firma która sprzedaje ryby na forum czyli węgorze to nic już wspólnego nie ma z torofish farm podobno olsztyn im coś przerabiał bo nie chodziło tak jak powinno.


bujda na resorach, tak samo jak to że obiekt ta firma ma już dwa lata i dorobiła się przez te dwa lata dopiero 200g sznurówek....
gość
 

Re: obieg zamknięty firy toro fish farm

Postprzez Grubaryba » Pią Gru 14, 2012 10:50 pm

Witam jestem wspólnikiem firmy o której mowa i troszkę wyprostuję sprawy nie chciałem się mieszać w te dyskusje ale cóż :
nie jest bujdą to że moja firma istnieje 2 lata a nawet więcej.
Prawdą jest to że obieg zamknięty uruchomiliśmy w czerwcu który budowała nam firma toro fish farm.
Prawdą jest też to iż w miarę upływu czasu obiekt przerobiliśmy od strony filtracji z jakich względów i kto nam to zrobił to nasza sprawa.
Jeżeli chodzi o węgorze to fajnie by było jak od zakupu narybku (czerwiec) wszystkie miały by 200 g z tego co wiem i jest to moje zdanie węgorz rośnie od 1,7 do 3 lat . Oczywiście mieliśmy w sprzedaży handlówkę węgorza w ilości 1,5t ale nie było to z czerwcowego narybku tylko z dużo większego.

Łatwo jest się zalogować jako gość i pisać różne rzeczy

Pozdrawiam

Marcin Szyndralewicz
Grubaryba
 
Posty: 6
Rejestracja: Czw Gru 29, 2011 1:53 pm

Re: obieg zamknięty firy toro fish farm

Postprzez gość » Sob Gru 15, 2012 11:58 pm

Grubaryba napisał(a):Witam jestem wspólnikiem firmy o której mowa i troszkę wyprostuję sprawy nie chciałem się mieszać w te dyskusje ale cóż :
nie jest bujdą to że moja firma istnieje 2 lata a nawet więcej.
Prawdą jest to że obieg zamknięty uruchomiliśmy w czerwcu który budowała nam firma toro fish farm.
Prawdą jest też to iż w miarę upływu czasu obiekt przerobiliśmy od strony filtracji z jakich względów i kto nam to zrobił to nasza sprawa.
Jeżeli chodzi o węgorze to fajnie by było jak od zakupu narybku (czerwiec) wszystkie miały by 200 g z tego co wiem i jest to moje zdanie węgorz rośnie od 1,7 do 3 lat . Oczywiście mieliśmy w sprzedaży handlówkę węgorza w ilości 1,5t ale nie było to z czerwcowego narybku tylko z dużo większego.

Łatwo jest się zalogować jako gość i pisać różne rzeczy

Pozdrawiam

Marcin Szyndralewicz


Łatwo jest też chyba zalogować się jako registrowany user i wciskać kit jak leci...
Powtarzam - chyba łatwo. Niech kolega pamięta że kij ma dwa końce.
Jedni korzystają z anonimowości, drudzy - niby legalnie i z twarzą a wciskają kit aż się szparami leje.
Choć wybiegów im nie można zarzucić, są pierwsza klasa...
Szczęście że kolega dodał tylko "że jego zdaniem"...

Ale skoro rozważania ciągniemy - temat jest o toro fish farm - skoro kolega twierdzi że musieliście poprawki po tej firmie wprowadzać - to znaczy że spartolili robotę, choć tego nie powiedzieliście na wstępie.
Więc jak jest Panie Szyndralewicz? Toro fish farm zrobiło robotę dobrze i żadnych zmian nie robiliście, czy toro coś zrobiło nie tak i faktycznie zmienialiście?
Nie ważne już gdzie i jak a szczególnie co, ważne czy w ogóle.
Bo jeżeli zmienialiście to chyba powinniście się domagać żeby poprawki wprowadziła wam firma z nowego targu?
Jeżeli jednak spartolili - to chyba byście się domagali poprawek i całe forum by od tego dudniło?
Czyż nie?
A skoro nie to wypowiedź Pańska jakoś nie ma sensu.

Pozdrawiam
Zainteresowany
gość
 

Re: obieg zamknięty firy toro fish farm

Postprzez Grubaryba » Nie Gru 16, 2012 1:04 am

Panie Zainteresowany każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania.
Nie będę prał brudów na forum, jeżeli chodzi o moją wypowiedź to wyjaśniłem tyko sprawę dotyczącą mojej firmy a nie toro Fish farm w sprawie czy spartolili czy nie proszę pytać ich, w końcu ta firma wie to najlepiej.

Pozdrawiam

Marcin Szyndralewicz
Grubaryba
 
Posty: 6
Rejestracja: Czw Gru 29, 2011 1:53 pm

Re: obieg zamknięty firy toro fish farm

Postprzez Zainteresowany » Czw Gru 20, 2012 3:04 am

Grubaryba napisał(a):Panie Zainteresowany każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania.
Nie będę prał brudów na forum, jeżeli chodzi o moją wypowiedź to wyjaśniłem tyko sprawę dotyczącą mojej firmy a nie toro Fish farm w sprawie czy spartolili czy nie proszę pytać ich, w końcu ta firma wie to najlepiej.

Pozdrawiam

Marcin Szyndralewicz


Nie było mnie chwilkę, wszak wiedzą
wszyscy że to teraz Czas Świąteczny
i o sprzedanie resztek rybek każdy
od świtu do zmierzchu stanie,
więc nieobecność krótką
każdy kto kasarek w tym tygodniu
co dzień dzierży - sami pojmą.

Panie Szyndalewicz, połowino spółki,
masz li ty za czytających jako swoje sznurki?
Co jeść tylko potrafią i spoczywać raczą?
Wszak wiadomo że nie każdy do Sargassowego Morza
drogę łatwo znajdzie, lecz by z Pańskich ust
Anguillowych trucizn w uszy nasze sączyć
łatwo się nie dało mówię
Pass, Panie pseudowęgorzowiec,
nie mąć tu nam braci.

Jak ktoś auto tankuje, tako i ty nie
bądź wliczającym samochód w cenę benzyny.
Nie rozpowiadaj Waść zatem bajek jako
by to sznurki, w recyrkulacyii rosły wolniej
niźli w valli makaroniarzy, wody nie podgrzewający.
Bujdy więc Pan równo sadzisz, idź Pan
bo to pora żerowania rybkom karmę wsadzić.

Ad meritum i reasumując
gadką swoją kłamliwą
i kryciem się brudów praniem
nic Pan nie osiągniesz poza
znieważaniem.


Razą następną jak, zanim pisać zaczniesz,
racz się zastanowić by za kłamstwo wierutne
Guzowatki siedem plag nie najechało.
Bo mimo tego że w mule stoim,
to nam ten muł jako Waści z głową się
Nie godzi.

Tyle to będzie dzisiaj riposty
na Twoje gadanie,
jakiej bajki nie zarzucisz -
mnie inkaustu stanie.

z pozdrowieniami Świątecznymi
Zainteresowany
 

Re: obieg zamknięty firy toro fish farm

Postprzez początkujący » Czw Gru 20, 2012 3:50 am

Potrzebowałem poważnej porady a tu jakieś wierszyki. Dziwna sprawa. jeżeli ma ktoś coś sensownego na ten temat do powiedzenia proszę o wypowiedzenie się, jest to naprawdę dla mnie ważne.
początkujący
 

Re: obieg zamknięty firy toro fish farm

Postprzez Mariusz » Śro Sty 02, 2013 10:59 pm

początkujący napisał(a):Potrzebowałem poważnej porady a tu jakieś wierszyki. Dziwna sprawa. jeżeli ma ktoś coś sensownego na ten temat do powiedzenia proszę o wypowiedzenie się, jest to naprawdę dla mnie ważne.

Bo widzisz chłopie jesteś kolejny naiwny, który wierzy, że Internet jest źródłem wiedzy. Natomiast jest on sprawnym medium wymiany poglądów, nie zawsze prawdziwych.
Mariusz
 
Posty: 395
Rejestracja: Wto Sty 22, 2008 8:25 am

Re: obieg zamknięty firy toro fish farm

Postprzez gość » Czw Sty 10, 2013 10:10 am

Obieg zamknięty firmy Toro Fish farm jest wadliwy i nie kompletny. Nie radzę go kupować. Proszę popatrzeć w internecie jak zbudowane są profesjonalne instalacje (Dania , Holandia USA). To duża różnica. Na temat hodowli węgorza Panowie też za dużą wiedzą nie grzeszą.
Obieg nadaje się do hodowli pstrąga w systemie przepływowym
gość
 

Re: obieg zamknięty firy toro fish farm

Postprzez Repetosiak » Czw Sty 10, 2013 1:54 pm

WItam,

Czytając poprzednie wpisy nie bardzo rozumiem dlaczego wszyscy rozpisują sie o tym czy firma produkuje wadliwe systemy do hodolwi węgorza czy nie. Zapytam a od kogo mieli sie nauczyć. W polsce mamy dwa typy hodowli Dania/Holandia copy paste lub nowe obiekty w które UWM tchnął nową koncepcję, spojrzenie i pomysły. Panowie swego nie znacie cudze chwalicie. Poza tym jeżęli chodzi o RASy węgorzowe czy w perspektywie decyzji Komisji Eurpoejskiej co do potencjalnego zakazu hodowli węgorza w systemach zamkniętch do celów spożywczych ma to sens (komisja podejmnie decyzję pod koniec 2013 roku).

Pozdrawiam
Repetosiak
 

Następna

Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 35 gości