Czego oczekujemy po Karpiówce

Moderator: ekspert_PK

Czego oczekujemy po Karpiówce

Postprzez Stawiarz » Sob Lut 02, 2013 4:46 pm

Jadę jak zwykle na Karpiówkę i wiem po co, ale chce poznać opinię z jakim nastawieniem jadą tam inni.
Stawiarz
 

Re: Czego oczekujemy po Karpiówce

Postprzez gość » Sob Lut 02, 2013 5:24 pm

Rok 2013 Rokiem Thomasa DUBISCHAczy ktoś o tym pamięta, docenia.
gość
 

Re: Czego oczekujemy po Karpiówce

Postprzez Stawiarz » Sob Lut 02, 2013 5:39 pm

gość napisał(a):Rok 2013 Rokiem Thomasa DUBISCHAczy ktoś o tym pamięta, docenia.

Jedziesz świętować to wydarzenie na Karpiówkę?
Stawiarz
 

Re: Czego oczekujemy po Karpiówce

Postprzez gość » Sob Lut 02, 2013 10:03 pm

Stawiarz napisał(a):
gość napisał(a):Rok 2013 Rokiem Thomasa DUBISCHAczy ktoś o tym pamięta, docenia.

Jedziesz świętować to wydarzenie na Karpiówkę?

tylko przy okazji o tym wspomniałem.
gość
 

Re: Czego oczekujemy po Karpiówce

Postprzez 84 » Nie Lut 03, 2013 12:18 pm

Jadę na Karpiówkę dowiedzieć się od przedstawicieli administracji jak będą wyglądały rekompensaty wodno-środowiskowe w nowej perspektywie finansowej 2014-20 która zaczyna się już za kilkanaście miesięcy. Interesuje mnie jak wygląda stan przygotowań w urzędach i ludzi którzy biorą co miesiąc pensję za to żeby dbać o Polskie stawy karpiowe.
84
 

Re: Czego oczekujemy po Karpiówce

Postprzez Lulek » Nie Lut 03, 2013 12:32 pm

Jak wziąłeś rekompensaty w-ś z góry na 5 lat w 2012 roku, to wziąłeś za lata 2012-1016, a więc dla ciebie następny ewentualny okres rekompensat w-ś może rozpocząć się w 2017 roku. Dla tych co wzięli rekompensaty za 2010-2014, nastepny okres rekompensat może się rozpocząć w 2015 roku.
Lulek
 

Re: Czego oczekujemy po Karpiówce

Postprzez gość » Nie Lut 03, 2013 12:42 pm

A ci co jeszcze nie wzieli?
gość
 

Re: Czego oczekujemy po Karpiówce

Postprzez Witold » Nie Lut 03, 2013 1:35 pm

84 napisał(a):Jadę na Karpiówkę dowiedzieć się od przedstawicieli administracji jak będą wyglądały rekompensaty wodno-środowiskowe w nowej perspektywie finansowej 2014-20 która zaczyna się już za kilkanaście miesięcy. Interesuje mnie jak wygląda stan przygotowań w urzędach i ludzi którzy biorą co miesiąc pensję za to żeby dbać o Polskie stawy karpiowe.
Mnie tez to interesuje, ale jestem też bardzo ciekaw, czy branża zmierza się jakoś integrować np. pod patronatem PTRyb
Witold
 

Re: Czego oczekujemy po Karpiówce

Postprzez Lulek » Nie Lut 03, 2013 4:02 pm

A ci co jeszcze nie wzięli, powinni uporzadkować swoje papiery i czekać na jeszcze jedno rozdanie.
Lulek
 

Re: Czego oczekujemy po Karpiówce

Postprzez Gość » Nie Lut 03, 2013 4:31 pm

Witold napisał(a):
84 napisał(a):Jadę na Karpiówkę dowiedzieć się od przedstawicieli administracji jak będą wyglądały rekompensaty wodno-środowiskowe w nowej perspektywie finansowej 2014-20 która zaczyna się już za kilkanaście miesięcy. Interesuje mnie jak wygląda stan przygotowań w urzędach i ludzi którzy biorą co miesiąc pensję za to żeby dbać o Polskie stawy karpiowe.
Mnie tez to interesuje, ale jestem też bardzo ciekaw, czy branża zmierza się jakoś integrować np. pod patronatem PTRyb

Integracja jest potrzebna, tylko jak to zrobić...
Gość
 

Re: Czego oczekujemy po Karpiówce

Postprzez gość » Nie Lut 03, 2013 4:54 pm

Gość napisał(a):
Witold napisał(a):
84 napisał(a):Jadę na Karpiówkę dowiedzieć się od przedstawicieli administracji jak będą wyglądały rekompensaty wodno-środowiskowe w nowej perspektywie finansowej 2014-20 która zaczyna się już za kilkanaście miesięcy. Interesuje mnie jak wygląda stan przygotowań w urzędach i ludzi którzy biorą co miesiąc pensję za to żeby dbać o Polskie stawy karpiowe.
Mnie tez to interesuje, ale jestem też bardzo ciekaw, czy branża zmierza się jakoś integrować np. pod patronatem PTRyb

Integracja jest potrzebna, tylko jak to zrobić...

Już to przerabialiśmy! Był ZPGRYB, który zarządzał wszystkimi gospodarstwami w kraju (cena godna, zbyt 150% i od 1 stycznia zaczynamy z kontem 0 bez strat).
gość
 

Re: Czego oczekujemy po Karpiówce

Postprzez maniek » Nie Lut 03, 2013 5:15 pm

Lulek napisał(a):A ci co jeszcze nie wzięli, powinni uporzadkować swoje papiery i czekać na jeszcze jedno rozdanie.


odnoszę wrażenie że na tym forum piszą również pracownicy urzędów odpowiedzialnych za pomoc unijną... Lulek może masz jakieś konkretne informacje co do przyszłego kształtu rekompensat wodnośrodowiskowych? Czy tak jak co roku zima zaskakuje drogowców nowa perspektywa finansowa 2014-20 zaskoczy urzędników?? ?
maniek
 

Re: Czego oczekujemy po Karpiówce

Postprzez gość » Nie Lut 03, 2013 6:05 pm

maniek napisał(a):
Lulek napisał(a):A ci co jeszcze nie wzięli, powinni uporzadkować swoje papiery i czekać na jeszcze jedno rozdanie.


odnoszę wrażenie że na tym forum piszą również pracownicy urzędów odpowiedzialnych za pomoc unijną... Lulek może masz jakieś konkretne informacje co do przyszłego kształtu rekompensat wodnośrodowiskowych? Czy tak jak co roku zima zaskakuje drogowców nowa perspektywa finansowa 2014-20 zaskoczy urzędników?? ?

To nie wrażenie, ale pewność. Do wszystkiego co tu piszą ludzie z Agencji trzeba naprawdę z dużą ostrożnością.
gość
 

Re: Czego oczekujemy po Karpiówce

Postprzez olo » Nie Lut 03, 2013 7:20 pm

Dlaczego zakładasz ich złe intencje?
olo
 

Re: Czego oczekujemy po Karpiówce

Postprzez Witold » Nie Lut 03, 2013 9:29 pm

Haloo, ludzie, czy nie ma innych waznych spraw oprócz dopłat i urzędów?
Witold
 

Następna

Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości