Studia

Moderator: ekspert_PK

Studia

Postprzez gość » Pon Mar 25, 2013 5:09 pm

Witam wszystkich.Pracuje w zawodzie rybaka od 10 lat .Prowadzę gospodarstwo karpiowe lecz wykształcenie mam zupełnie nie związane z zawodem .Chciałbym zacząć studia zaoczne związane z rybactwem lecz nie wiem co i gdzie ?Dodam iż mieszkam w centralnej części kraju.Co proponujecie ? Za wszelką pomoc będę wdzięczny.
gość
 

Re: Studia

Postprzez Łodzianin » Pon Mar 25, 2013 5:27 pm

Absolwent UWM Olsztyn i Technikum Rybackiego w Sierakowie kłaniam się
Łodzianin
 

Re: Studia

Postprzez absolwent » Pon Mar 25, 2013 5:52 pm

absolwent
 

Re: Studia

Postprzez Gość » Pon Mar 25, 2013 6:09 pm

Tylko UWM Olsztyn ;)
Gość
 

Re: Studia

Postprzez Gość » Pon Mar 25, 2013 7:12 pm

Zadzwoń to Ci powiem co wiem na temat studiowania 796114007 a jestem na bieżąco
Gość
 

Re: Studia

Postprzez gość » Wto Mar 26, 2013 11:42 am

A może coś więcej .
gość
 

Re: Studia

Postprzez gość » Wto Mar 26, 2013 5:28 pm

Wydział nauk o środowisku na UWM organizuje studia podyplomowe z akwakultury i rybactwa http://wnos.uwm.edu.pl/
gość
 

Re: Studia

Postprzez Gość » Wto Mar 26, 2013 7:17 pm

Po co Ci studia? Masz dziesięcioletnią praktykę!!! Podyplomówka z UWM pozwala na podjęcie pracy w niektórych urzędach i zawsze będzie niżej oceniana niż normalny dyplom ZUT czy UWM. Nadto podyplomówka z UWM nie jest honorowana przez RZGW i nie jest punktowana w konkursach. Możesz próbować na niestacjonarne I i II stopnia na ZUT, ale z regulaminu wynika tyle, że jeżeli nie uzbiera się minimum piętnastu studentów, kierunek nie jest uruchamiany. W semestrze jesiennym było trzech…. więc musisz mieć jedenastu znajomych których namówisz na ten „oblegany” kierunek. Powodzenia i pamiętaj, że ten kierunek się „kończy”, zostało niewiele czasu. Za jakiś czas nawet na dzienne nie będzie już żadnych chętnych.
Gość
 


Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości

cron