dokumenty do środka 2.2

Moderator: ekspert_PK

dokumenty do środka 2.2

Postprzez luba » Pon Maj 06, 2013 3:27 pm

czy ktoś składał już do agencji dokumenty do srodka 2.2.Czy to samo co dołączaliśmy do wniosku o płatność czy tylko te wymienione w załączniku do zarzadzenia.
luba
 

Re: dokumenty do środka 2.2

Postprzez Zaniepokojony » Wto Maj 07, 2013 8:47 am

Własnie jestem po rozmowie z pracownikiem odpowiedzialnym za płatności w mojej agencji i powiem wam, że mniej więcej mam tyle pewności po, co przed rozmową w temacie składania dokumentów.
Zaniepokojony
 

Re: dokumenty do środka 2.2

Postprzez echo » Wto Maj 07, 2013 10:59 pm

słyszałem, że gdzieś ma być szkolenie prowadzone przez ARiMR, ktoś wie coś na ten temat?
echo
 

Re: dokumenty do środka 2.2

Postprzez gość » Śro Maj 08, 2013 2:50 pm

Zaniepokojony napisał(a):Własnie jestem po rozmowie z pracownikiem odpowiedzialnym za płatności w mojej agencji i powiem wam, że mniej więcej mam tyle pewności po, co przed rozmową w temacie składania dokumentów.


Jak nie masz na piśmie to nic nie masz, żadnej pewności.
gość
 

Re: dokumenty do środka 2.2

Postprzez Beneficjent » Śro Maj 08, 2013 8:28 pm

echo napisał(a):słyszałem, że gdzieś ma być szkolenie prowadzone przez ARiMR, ktoś wie coś na ten temat?

Szkolenie w tym zakresie przeprowadzą przedstawiciele ARIMR przed szkoleniem z certyfikscji które organizuje Pan Karp.
Beneficjent
 

Re: dokumenty do środka 2.2

Postprzez Boni » Wto Maj 14, 2013 6:46 am

Czy ustalenia ze szkolenia pójdą do ORów, ważne, żeby oni tez to wiedzieli, co mówi Centrala!
Boni
 

Re: dokumenty do środka 2.2

Postprzez Grzegorz0_4 » Pią Maj 31, 2013 6:29 am

Dzień Dobry,
Chciałbym odgrzać temat, potrafi ktoś w syntetycznej formie przedstawić jakie dokumenty i kiedy nalezy składać po podpisaniu umowy? Jestem już kompletnie skołowany, po rozmowie z pracownikiem ARMiR-u wychodzi mi że mam składać dokumenty 2x w roku. Raz w maju, i drugi raz w "rocznicę" podpisania umowy. Oczywiście różne dokumenty.
Pozdrawiam
Grzegorz0_4
 
Posty: 173
Rejestracja: Pią Cze 03, 2011 8:07 am

Re: dokumenty do środka 2.2

Postprzez dwa » Pią Maj 31, 2013 7:01 pm

Tęż się nad tym zastanawiałem jaki to sens jednak jest tak dokładnie jak kolego napisałeś. dwa sprawozdania w roku jedno według znanego wzoru a drugie majowe to ni sprawozdanie, ni wniosek o płatność taka hybryda. Jak składałem w ARIMR na to sami nie wiedzieli co ja składam, ja też nie wiedziałem więc nazwałem to potwierdzenie realizacji wymogów i dałem im to do potwierdzenia że wpłynęło w terminie.
dwa
 

Re: dokumenty do środka 2.2

Postprzez papierowy rybak » Pią Maj 31, 2013 8:08 pm

Według mnie:

1. Potwierdzenie realizacji pakietów do końca maja każdego roku. (załączniki w zależności od umowy na 1.1, naturę, wapno, ryby dodatkowe i księga stawowa)
2. Roczne sprawozdanie realizacji operacji - zgodnie z rozporządzeniem dla 2.2. wodno środowiskowe sprawozdanie składane od 1 do 21 stycznia każdego roku (inaczej jest dla 2.1 inwestycje gdzie składa się sprawozdanie po roku od podpisania umowy w ciągu 21 dni.)


Papierowy rybak
papierowy rybak
 


Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 70 gości