Senatorzy potrzebni

Moderator: ekspert_PK

Senatorzy potrzebni

Postprzez Stawiarz » Pon Sie 22, 2011 9:13 pm

Koledzy jest czas, żeby podjąć działania w naszej obronie - zróbmy przegląd, kto zna dobrze obecnie urzędującego senatora, kogoś, do kogo masz telefon i nie boisz się zadzwonić! Zgłaszajcie się, nie liczmy na to , że ktoś za nas to załatwi!
Stawiarz
 

Re: Senatorzy potrzebni

Postprzez 22 » Wto Sie 23, 2011 9:24 pm

rozmawiłem, odpowiedz: "rozumiem Cie, ale musiał bym srać we własne gniazdo a na to się nie zdobędę" delikatnie zasugerował, że media czasem czynią cuda. Kolego rozmawiać trzeba, czynimy to już dwa lata, ale jeżeli chcemy mieć równe szanse na rynku to musimy robić zadymy. Cofni się w czasie o niecały rok. Przykre ale prawdziwe. Pierwasza okazja w Kazimierz. Wszak konferencja międzynarodowa minister będzie chciał sie pokazać a i telewizja może będzie. Ruszamy?
22
 

Re: Senatorzy potrzebni

Postprzez Stawiarz » Śro Sie 24, 2011 6:15 am

Ja rozmawiałem z dwoma Posłami, żeby dalej dostać kontakt do ich kolegów Senatorów i odniosłem dokładnie takie samo wrażenie, że sprawy sa kartowane politycznie. Nikt sie nie zastanawia nad konsekwencjami dla poszczególnych branż, byleby media dobrze napisały o "cudownej ochronie zwierzat ponad podziałami". To co napisał "22" jest trafieniem w sedno. Jeśli będziemy tylko pisać i wylewać żale na wewnętrznych spotkaniach, nikt tego nie zauważy, a gruboskórność polityków nie pozwoki im nawet przez chwilę pomyśleć nad naszymi sprawami. Dlatego zgadzam się w 120 %, że G-70 pokazała którędy droga! Tylko zadyma daje efekty.
Stawiarz
 

Re: Senatorzy potrzebni

Postprzez gumiś » Śro Sie 24, 2011 8:57 am

Witam
Chętnie wezmę udział w małym proteście lub heppeningu, zabiorę ze sobą całe auto pracowników i rodziny. Oczywiście miejsce, czas oraz forma protestu powinna zostać zachowana w tajemnicy - inaczej nici z niespodzianki...
gumiś
 


Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 38 gości