organizacje rybackie ruszcie tyłki

Moderator: ekspert_PK

Re: organizacje rybackie ruszcie tyłki

Postprzez Gość » Śro Sty 18, 2012 6:03 pm

Wyrzucić z polskich organizacji rybackich handlarzy i importerów !
Hodowcy, którzy zostaną będą mogli nabyć karpia handlowego, jeśli im produkcja nie wyjdzie w ilości nie większej jak 25 % własnej produkcji i wyłącznie od swoich kolegów z regionu, za cenę o 10 % mniejszą od rynkowej.
Może wtedy będzie jakiś porządek ?
Gość
 

Re: organizacje rybackie ruszcie tyłki

Postprzez Gość » Śro Sty 18, 2012 7:17 pm

Gość napisał(a):
gość napisał(a):Czuję się urażony .Nie jestem niczyim kolesiem,dostałem dopłaty i nikogo nie będę za to przepraszał.Czy możecie pogodzić sie z tym ,że to nie wina tych co dostali rekompensaty ,ze nie starczyło dla wszystkich.Może właśnie przez tych .którzy nie prowadzili sprawozdawczości.


Ja również dostałem dopłaty, ale uważam tak jak poprzednik, że prace nad nimi były tak prowadzone, aby dostali je tylko swoi i w bardzo dużej kwocie.

To je oddaj jak nie zasłużyłeś,nie byłeś w Poznaniu ani w Warszawie.Tam właśnie byli ludzie którzy mieli dość odwagi by stanąć przed kamerą i upomnieć się o wszystkich.G-70
może się jeszcze przydać np.w sprawie KHV i odszkodowań za straty.Warto czasem docenić pracę innych.Pozdrawiam.
Gość
 

Re: organizacje rybackie ruszcie tyłki

Postprzez Gość » Śro Sty 18, 2012 8:09 pm

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):
gość napisał(a):Czuję się urażony .Nie jestem niczyim kolesiem,dostałem dopłaty i nikogo nie będę za to przepraszał.Czy możecie pogodzić sie z tym ,że to nie wina tych co dostali rekompensaty ,ze nie starczyło dla wszystkich.Może właśnie przez tych .którzy nie prowadzili sprawozdawczości.


Ja również dostałem dopłaty, ale uważam tak jak poprzednik, że prace nad nimi były tak prowadzone, aby dostali je tylko swoi i w bardzo dużej kwocie.

To je oddaj jak nie zasłużyłeś,nie byłeś w Poznaniu ani w Warszawie.Tam właśnie byli ludzie którzy mieli dość odwagi by stanąć przed kamerą i upomnieć się o wszystkich.G-70
może się jeszcze przydać np.w sprawie KHV i odszkodowań za straty.Warto czasem docenić pracę innych.Pozdrawiam.


Skąd wiesz, że nie byłem. Na podstawie czego tak sądzisz ?
Tak z ciekawości, a Ty byłeś w Poznaniu ?
W Poznaniu było 4 rybaków, ale pewnie o tym wiesz bo tam byłeś.
Gość
 

Re: organizacje rybackie ruszcie tyłki

Postprzez mateusz1 » Śro Sty 18, 2012 9:43 pm

Kolego z postu:

"Też nie jestem kolesiem,a dopłaty otrzymałem.Uważam,że o sprawach ważnych należy mówić twardo i z emocjami ........."
Narzekasz, że twoje posty są usuwane. A może warto zainteresować się z jakiego powodu znikają.

UWAGA UŻYTKOWNICY FORUM PAN KARP - posty oczerniające inne osoby, gospodarstwa, nie podpisane z imienia i nazwiska będą bezwzględnie bez uprzedniej informacji usuwane.

Rozwiązanie jest proste - podpisz się z imienia i nazwiska pod twoimi postami. Jeżeli nie brakuje ci odwagi na oczernianie, opisywanie innych "ogólnie" znanych w branży rybackiej to znajdź również tą odwagę i przedstaw się. Tak nie wiele - a tak wiele.
mateusz1
Site Admin
 
Posty: 39
Rejestracja: Śro Sty 24, 2007 5:14 pm

Re: organizacje rybackie ruszcie tyłki

Postprzez Kali » Śro Sty 18, 2012 10:12 pm

PAN KARP napisał(a):Towarzystwo Promocji Ryb "Pan Karp" organizuje zebranie specjalnie w kwestii nowych obostrzeń prawnych dotyczących sprzedaży żywych ryb. Na zebranie zaprosiliśmy również przedstawicieli PTRyb i ZPRyb.

Proponuję, żeby wszyscy rybacy bombardowali swoje zarządy, żeby doszło do spotkania trzech organizacji w tej kluczowej sprawie!!!!!
Kali
 

Re: organizacje rybackie ruszcie tyłki

Postprzez Gość » Śro Sty 18, 2012 10:16 pm

Te nie podpisane posty ,a obrażające Armacińskiego to nie nadają się do wykasowania,tak jest nielubiany?
Gość
 

Re: organizacje rybackie ruszcie tyłki

Postprzez mateusz1 » Śro Sty 18, 2012 10:59 pm

Pan Armaciński z własnej inicjatywy stał się osobą "publiczną" branży rybackiej. Posty zawierające odniesienie do programu oraz tematów poruszonych w wystąpieniu Pana Armacińskiego mają swoje uzasadnienie bytu na forum. Posty obrażające Pana Armacińskiego bez podpisu są bezwzględnie usuwane.
mateusz1
Site Admin
 
Posty: 39
Rejestracja: Śro Sty 24, 2007 5:14 pm

Re: organizacje rybackie ruszcie tyłki

Postprzez Jan Niezbędny » Czw Sty 19, 2012 12:59 am

Koledzy, karp jest rybą sprowadzoną w związku z chrztem Polski w roku 966r. Kto o tym nie wie, lub nie chce o tym wiedzieć, podcina korzenie na których wyrósł. (to a propos debilnych wpisów na tym forum o pomysłach na spoty filmowe o przejmowaniu stawów, biskupów, ich dzieciach, itd.)
Uważam, że nasz karp jest rybą absolutnie przesmaczną ! Ale żeby go dobrze sprzedać należy dbać o dobrą propagandę – czyli ma być: dobry! Polski! I BEZ ZARZUTU!!!!!!

Zatem sprzedawajmy naszego karpia w dobrej cenie: ALE NASZEGO POLSKIEGO !!!!! Pilnujmy, by jakiś .............. albo inne trolle nie załatwiły nas na cacy!!!!
Jan Niezbędny
 

Re: organizacje rybackie ruszcie tyłki

Postprzez Gość » Czw Sty 19, 2012 1:14 am

Jan Niezbędny napisał(a):Koledzy, karp jest rybą sprowadzoną w związku z chrztem Polski w roku 966r. Kto o tym nie wie, lub nie chce o tym wiedzieć, podcina korzenie na których wyrósł. (to a propos debilnych wpisów na tym forum o pomysłach na spoty filmowe o przejmowaniu stawów, biskupów, ich dzieciach, itd.)
Uważam, że nasz karp jest rybą absolutnie przesmaczną ! Ale żeby go dobrze sprzedać należy dbać o dobrą propagandę – czyli ma być: dobry! Polski! I BEZ ZARZUTU!!!!!!

Zatem sprzedawajmy naszego karpia w dobrej cenie: ALE NASZEGO POLSKIEGO !!!!! Pilnujmy, by jakiś.......... albo inne trolle nie załatwiły nas na cacy!!!!


Jasiu O. Trafiłem ?
Trole typu............... już mas załatwiły. Konkurencja karpia z zagranicy jest już faktem. To co może ją powstrzymać to niskie ceny krajowej produkcji.
Ja podejmuję rękawicę. Co do propozycji spotu reklamowego z udziałem mnichów, to ja ją potraktowałem jako żart. Nie bądź taki poważny.
Pozdrawiam J.G.
Gość
 

Re: organizacje rybackie ruszcie tyłki

Postprzez olek » Czw Sty 19, 2012 5:00 pm

Gość napisał(a):Wyrzucić z polskich organizacji rybackich handlarzy i importerów !
Hodowcy, którzy zostaną będą mogli nabyć karpia handlowego, jeśli im produkcja nie wyjdzie w ilości nie większej jak 25 % własnej produkcji i wyłącznie od swoich kolegów z regionu, za cenę o 10 % mniejszą od rynkowej.
Może wtedy będzie jakiś porządek ?



Akurat z Polskiego Towarzystwa Rybackiego to prędzej importerzy wyrzucą hodowców bo mają tam jakby przewagę.
olek
 

Re: organizacje rybackie ruszcie tyłki

Postprzez Gość » Czw Sty 19, 2012 6:41 pm

olek napisał(a):
Gość napisał(a):Wyrzucić z polskich organizacji rybackich handlarzy i importerów !
Hodowcy, którzy zostaną będą mogli nabyć karpia handlowego, jeśli im produkcja nie wyjdzie w ilości nie większej jak 25 % własnej produkcji i wyłącznie od swoich kolegów z regionu, za cenę o 10 % mniejszą od rynkowej.
Może wtedy będzie jakiś porządek ?



Akurat z Polskiego Towarzystwa Rybackiego to prędzej importerzy wyrzucą hodowców bo mają tam jakby przewagę.


Słuszna uwaga !
Gość
 

Re: organizacje rybackie ruszcie tyłki

Postprzez Nowy » Pią Sty 20, 2012 12:04 am

Chyba znów idziemy nieco w bok w tym wątku...
Może zapytam prowokacyjnie, czy aby pierwszy wpis nie jest objawem paniki? Może lepiej siedziec cicho niż rozgrzebywać kwestie rzucane przez ekologów?
Nowy
 

Re: organizacje rybackie ruszcie tyłki

Postprzez Arni » Pią Sty 20, 2012 12:33 am

Ja uważam, że to rolnicy powinni tez zaprotestować, przeciez to ich równiez dotyczy...
Arni
 

Re: organizacje rybackie ruszcie tyłki

Postprzez Rybak Zatroskany » Pią Sty 20, 2012 1:41 am

Polecam odsłuchanie transmisji sejmowej z dnia 12 stycznia ( http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/transm ... 84002AD63F ). Proszę nastawić suwak na godzinę 15.58 . Posłuchacie jak posłowie są blisko "populizmu" proekologicznemu, a jak daleko gospodarki, w tym rolnictwa.
Rybak Zatroskany
 

Re: organizacje rybackie ruszcie tyłki

Postprzez Rybak Zatroskany » Pią Sty 20, 2012 2:33 am

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/ ... zedwczesne ,
i cytat z portalu lex.pl Zdaniem wiceministra rolnictwa Andrzeja Butry, przepisy projektu są niezgodne z pięcioma podstawowymi dyrektywami unijnymi dotyczącymi zwierząt gospodarskich, co może narazić Polskę na postępowania przed Europejskim Trybunałem Sprawiedliwości. "Mając na względzie negatywne następstwa wprowadzanych projektem ograniczeń i zakazów dotyczących produkcji zwierzęcej i obrotu produktami oraz dyskryminacyjny charakter proponowanych regulacji dla wielu obszarów działalności w rolnictwie, usługach i handlu, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wyraża negatywną opinię dla projektu obywatelskiego" - powiedział.
Rybak Zatroskany
 

PoprzedniaNastępna

Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 36 gości