Warsztaty weterynaryjne

Moderator: ekspert_PK

Re: Warsztaty weterynaryjne

Postprzez PAN KARP » Pon Paź 01, 2012 9:25 pm

Rybek napisał(a):Dowiedziałem się wczoraj od znajomego, że jest organizowane szkolenie dla rybaków o weterynarii. Temat mnie zainteresował i dziś wysłałem zgłoszenie. I co się okazało, nie ma już miejsc. Czy to możliwe? Czy kogoś jeszcze też odesłali z kwitkiem?

Rzeczywiście zapisy na nasze warsztaty, których formuła jest naszym zdaniem bardzo innowacyjna, skończyliśmy praktycznie parę dni temu. Informacje o zapisach ogłosilismy na w pierwszej połowie września w różnych formach. Dotarliśmy do wielu LGR, do członków TPR, a do PTRyb i ZPRyb wysłalismy zaproszenia pisemne i prośbę o zawieszenie ogłoszenia o szkoleniu na stronach www wszystkich organizacji rybackich. Tak więc infromacja była rozpowszechniona, ale zapisy musieliśmy w pewnym momencie skończyć ze względu na zaplanowaną liczbę około 100 uczestników (dziś mamy około 110 na liscie). Tak więc przepraszamy, że nie mogliśmy wszystkich przyjąć i jednocześnie namawiamy na przyszłość do zapisywania się odpowiednio wcześnie.
PAN KARP
 
Posty: 244
Rejestracja: Śro Sty 24, 2007 7:07 pm

Re: Warsztaty weterynaryjne

Postprzez powerade7 » Wto Paź 02, 2012 8:04 am

Zapisanie się wcześniej niczego nie zmieni i tak komuś zabraknie miejsca, a może by tak większy ośrodek szkoleniowy?
powerade7
 

Re: Warsztaty weterynaryjne

Postprzez PAN KARP » Wto Paź 02, 2012 9:54 am

powerade7 napisał(a):Zapisanie się wcześniej niczego nie zmieni i tak komuś zabraknie miejsca, a może by tak większy ośrodek szkoleniowy?

Tak jak wcześniej pisałem, szkolenie ma charakter innowacyjnych warsztatów, gdzie najważniejszym elementem są dyskusje w małych grupach, a w każdej uczestniczy praktyk - ichtiopatolog. Stąd zaplanowana z góry i ograniczona liczba uczestników jest zaletą, a nie wadą. Przy większej liczbie osób, warsztaty nie byłyby możliwe do przeprowadzenia na odpowiednim poziomie. Zapraszamy na kolejne edycje warsztatów, z których każde będzie ograniczone do około 100 miejsc.
PAN KARP
 
Posty: 244
Rejestracja: Śro Sty 24, 2007 7:07 pm

Re: Warsztaty weterynaryjne

Postprzez Gość » Pią Paź 05, 2012 11:25 pm

I jak tam warszaty się udały?
Gość
 

Re: Warsztaty weterynaryjne

Postprzez Gość » Sob Paź 06, 2012 9:15 pm

Nie ma co się na przyszłość zapisywać, nie warto.....:-)
Gość
 

Re: Warsztaty weterynaryjne

Postprzez Gość » Sob Paź 06, 2012 9:28 pm

Gość napisał(a):Nie ma co się na przyszłość zapisywać, nie warto.....:-)

Mam odmienne zdanie.
Gość
 

Re: Warsztaty weterynaryjne

Postprzez Weterynarczyk » Sob Paź 06, 2012 10:14 pm

Gość napisał(a):Nie ma co się na przyszłość zapisywać, nie warto.....:-)

Ja mam takie samo zdanie, a jeśli ktos ma inne, to niech to poprze argumentami
Weterynarczyk
 

Re: Warsztaty weterynaryjne

Postprzez Przywra » Sob Paź 06, 2012 10:20 pm

Ja się podpisuję pod tym bardzo mocno, też apeluję, żeby się nie zapisywać... A argumenty, proste...! Cięzko się dostać na te warsztaty, bo mają niepowtarzalne walory merytoryczne i mają też niezapomniany klimat , tak więc jeśli nie będziecie się zapisywać, to dla mnie miejsca w przysłości nie zabraknie hahahah
Przywra
 

Re: Warsztaty weterynaryjne

Postprzez Gość » Nie Paź 07, 2012 7:31 am

Forma warsztatowa szkolenia to znakomite rozwiązanie, w pełni się sprawdza.
Gość
 

Re: Warsztaty weterynaryjne

Postprzez mirek » Nie Paź 07, 2012 10:06 am

Byłem i jestem zadowolony. Dowiedziałem sie wielu ciekawych rzeczy w temacie weterynaria. Ciekawa forma warsztatów ( dyskusja w mniejszych grupach) może pomoże odpowiedzieć na pytanie iść, czy nie iść w kierunku certyfikacji karpia. Bezpłatność szkolenia, też nie jest bez znaczenia.
mirek
 

Re: Warsztaty weterynaryjne

Postprzez hanka » Nie Paź 07, 2012 2:40 pm

Dobrze byłoby po tak interesujących warsztatach opracować stanowisko weterynaryjne w kwestii certyfikacji i przedstawić je na następnym szkoleniu.
hanka
 

Re: Warsztaty weterynaryjne

Postprzez Gość » Nie Paź 07, 2012 4:22 pm

Kidy odbędą się następne warsztaty i jaki będzie ich temat przewodni?
Gość
 

Re: Warsztaty weterynaryjne

Postprzez Zarząd_PK » Nie Paź 07, 2012 10:40 pm

Brane są pod uwagę dwa terminy - koniec stycznia albo początek marca. Który termin wydaje sie lepszy?
Zarząd_PK
 

Re: Warsztaty weterynaryjne

Postprzez Zarząd_PK » Sob Lis 03, 2012 7:54 pm

Decyzja już jest podjęta - kolejne warsztaty odbędą się w pierwszym tygodniu marca, prawdopodobnie w woj. małopolskim lub śląskim.
Mam gorąca prosbę do uczestników warsztatów w Janowie. Proszę o Wasze opinie o warsztatach i wnioski na przyszłość, aby jeszcze nasze spotkania ulepszyć.
Zarząd_PK
 

Re: Warsztaty weterynaryjne

Postprzez gość » Sob Lis 03, 2012 8:50 pm

Czy w/w warsztaty obejmie tematyka weterynaryjna, czy będą to inne tematy.
gość
 

PoprzedniaNastępna

Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości