Probiotyki do pokarmu dla zdrowia ryb i dobrej jakości wody.

Re: Probiotyki do pokarmu dla zdrowia ryb i dobrej jakości w

Postprzez jaś » Czw Maj 22, 2014 11:12 pm

ludzie nie dajcie się naciągnąć. Bombardują internet ostro. Weźmiesz raz i więcej nie zastosujesz. Chyba, że padniesz ich ofiarą i pójdziesz na współpracę i będzie innym polecał (dla kasy oczywiście). Co ta nie ma komarów, nie ma pożywienia... emy nakarmią ryby.. Ale córka ministra firmę rozwija :)
jaś
 

Re: Probiotyki do pokarmu dla zdrowia ryb i dobrej jakości w

Postprzez MIKROBIOTYK » Wto Cze 03, 2014 10:13 am

Witaj Jaś,
Nie wiem skąd czerpiesz informacje. Dyrektorem firmy Probiotics Polska jest pani Magdalena Górska.
Nie pytam również z kim trzymasz i jakie masz poglądy polityczne, bo pewnie mamy podobne.
Ja piszę o faktach, a one mówią same za siebie. Z naszej technologi korzystają między innymi Stawy Milickie i jest ona u nich wdrażana z powodzeniem.
Nie wnikam, kto jest właścicielem tych stawów, bo pewnie miałbym uprzedzenia co do słuszności handlu z nimi, albo coś w tym guście.
Mają swoje problemy z którymi sobie właśnie zaczęli radzić i to jest fakt.
Atakowanie internetu (jak to nazwałeś) jest rzeczą naturalną. Jak coś jest dobrego i wielu ludzi to widzi, to wielu o tym pisze.
Pozdrawiam wszystkich, którzy już skorzystali z naszej oferty i tych którzy wahają się z powodu uprzedzeń.
Nasza strona aktualnie jest w przebudowie. Więc zapraszam na www.probiotics.pl
W celu zasięgnięcia informacji proszę o telefon. tel: 693-92-40-60
Zainteresowanych z okolic Lublina zapraszam na Rynek Elizówka HALA C
od poniedziałku do piątku od 7:30 do 14:30
MIKROBIOTYK Pożyteczne Mikroorganizmy
MIKROBIOTYK
 

Re: Probiotyki do pokarmu dla zdrowia ryb i dobrej jakości w

Postprzez mikrobiotyk » Śro Lip 02, 2014 12:59 pm

Strona [url]www.mikrobiotyk.pl[/url] jest już uruchomiona. Zapraszamy z wizytą.
mikrobiotyk
 

Re: Probiotyki do pokarmu dla zdrowia ryb i dobrej jakości w

Postprzez mikrobiotyk » Śro Lip 02, 2014 1:02 pm

Dział dla hodowców ryb: http://mikrobiotyk.pl/ryby/
mikrobiotyk
 

Re: Probiotyki do pokarmu dla zdrowia ryb i dobrej jakości w

Postprzez Mariusz » Śro Lip 02, 2014 9:10 pm

Tak z ciekawości zapytam:

- poprawia zdrowotność ryb - jakieś wyniki można prosić?
- polepsza warunki tlenowe w ekosystemie wodnym, - O ile, w jakich warunkach, kto to zbadał?
- podnosi aktywność w żerowaniu ryb - o ile, kto i jaką metodyką to sprawdził?
- zwiększa efektywność wykorzystania karmy dzięki zwiększeniu strawnościi eliminacji patogenów jelitowych i pasożytów, - też o jakieś konkrety bym poprosił
- redukuje nieprzyjemne zapachy i zagniwanie materii organicznej na dnie stawu, - a jak to się sprawdza te nieprzyjemne zapachy na dnie stawu, bo wielce ciekawy jestem?

Dalszych komentował nie będę, bo sensu żadnego nie widzę, ale o odpowiedź na zadane pytania bardzo proszę!!!

- minimalizuje odkładanie się osadów dennych,
- ogranicza aktywność patogenów bakteryjnych i grzybowych,
- zwiększa bezpieczeństwo w transporcie – mniejsze ryzyko infekcji, pleśniawek,
- łagodzi otarcia i rany na skórze ryb,
- redukuje, zmniejsza, hamuje występowanie populacji komarów,
- redukuje nieprzyjemne zapachy i zagniwanie materii organicznej
Mariusz
 
Posty: 397
Rejestracja: Wto Sty 22, 2008 8:25 am

Re: Probiotyki do pokarmu dla zdrowia ryb i dobrej jakości w

Postprzez mikrobiotyk » Czw Lip 03, 2014 11:04 pm

Witam serdecznie,
Jeżeli chodzi o opisane korzyści płynące ze stosowania probiotechnologii, to są one przedstawione w oparciu o relacje właścicieli stawów, jak i badań wody prowadzonych przez firmę MIKRONATURA ŚRODOWISKO (MŚ) (do nich też można się zwracać z prośbą o wyniki badań, lub przeprowadzenie ich na Państwa stawach).
Efekt zdrowych ryb daje się zauważyć gołym okiem w momencie odłowu.
Lepsze warunki tlenowe są efektem eliminacji procesów patogennych i tym samym eliminacji wydzielania gazów szkodliwych w wodzie - (badania MŚ - m. in. na stawach w Miliczu)
Efektywność wykorzystania karmy jest liczona na podstawie ilości zużytej karmy na kilogram masy ryb. (wyliczenia własne w gospodarstwach)
Redukuje nieprzyjemne zapachy i zagniwanie materii organicznej na dnie stawu - efekt mierzony nosem :) po spuszczeniu wody ze stawu - istnieje wtedy również możliwość zobaczenia ilości osadów dennych. (kto nie widział spuszczonego stawu, to zapraszam na jesieni na stawy chociażby w Białej Rawskiej)
Resztę efektów też można prosto wyjaśnić, ale to, co daje najlepsze potwierdzenie, to próba przeprowadzona na własnym stawie. Najlepiej zobaczyć efekt, kiedy są dwa stawy o podobnych parametrach - można wtedy zostawić kontrolnie jeden bez naszej technologii.
Nie ma sensu stosowanie probiotechnologii tylko tam, gdzie wszystko jest w najlepszym porządku i nie występują żadne problemy. Wszędzie indziej warto spróbować.
W zeszłym miesiącu został otwarty Instytut Technologii Mikrobiologicznych w Turku, miejsce, gdzie będzie można uzyskać szczegółowe analizy fizyko-chemiczne i mikrobiologiczne wody, gleby, karmy, itd.
Nie bójmy się pytać - tworzymy silną grupę w której jesteśmy w stanie sprostać przeróżnym problemom korzystając z doświadczenia hodowców i ludzi nauki.
Pozdrawiam i zapraszam do pierwszego kroku w probiotechnologii jeszcze w tym roku. Grupa naszych odbiorców wciąż rośnie i to nas cieszy. Cieszą nas również wszelkie słowa krytyki, która jest bodźcem do kolejnych działań w kierunku poznawania tego, czego nie widać (mikroorganizmy :))
Z uśmiechem,
Jakub Ruszkowski
www.mikrobiotyk.pl
mikrobiotyk
 

Re: Probiotyki do pokarmu dla zdrowia ryb i dobrej jakości w

Postprzez Mariusz » Pią Lip 04, 2014 8:50 pm

W sumie, wróżkom też niektórzy wierzą i jeszcze im płacą za usługi.
Mariusz
 
Posty: 397
Rejestracja: Wto Sty 22, 2008 8:25 am

Re: Probiotyki do pokarmu dla zdrowia ryb i dobrej jakości w

Postprzez mikrobiotyk » Pon Lip 07, 2014 12:12 pm

Tak sobie pomyślałem, że na pewno przeprowadził Pan jakieś doświadczenie(a) na swoim stawie i że wypowiedź Pańska, podobnie, jak moja oferta oparta jest na konkretnych doświadczeniach.
Mógłby Pan napisać jakieś konkrety? Gdzie zostały przez Pana zastosowane preparaty? Co się działo po zastosowaniu ProBiotyku (em15)? Jakie dawki były stosowane? kiedy?
Może potrzeba coś zweryfikować, wyjaśnić, pomóc? Służymy uprzejmie naszą wiedzą i pomocą.
Pozdrawiam w imieniu własnym i naszego zespołu.
mikrobiotyk
 

Re: Probiotyki do pokarmu dla zdrowia ryb i dobrej jakości w

Postprzez Mariusz » Pon Lip 07, 2014 9:55 pm

Idealny sposób na odwrócenie kota ogonem.
Ja co prawda nie mam wyników wskazujących na to, że działa, ale pokażcie mi wyniki, że nie działa, zwłaszcza, że tego nie stosujecie. To nawet śmieszne nie jest.
Wyniki, wyniki, metodyka badań i jeszcze raz wyniki!!!
Mariusz
 
Posty: 397
Rejestracja: Wto Sty 22, 2008 8:25 am

Re: Probiotyki do pokarmu dla zdrowia ryb i dobrej jakości w

Postprzez mikrobiotyk » Pon Lip 07, 2014 10:43 pm

Wskazałem firmę, która dysponuje wynikami konkretnych badań. Jeżeli już Pan się z nimi kontaktował i nie uzyskał odpowiedzi, to rozumiem pańskie oburzenie. Jeżeli jednak się Pan nie kontaktował, to proszę nie negować czegoś, czego Pan nie chce poznać. Być może, że jak się okaże, że któryś z Pana kolegów stosuje z powodzeniem nasze preparaty, to będzie mu Pan chciał wmówić, że to nie prawda... trudno. Proszę zdradzić nam wszystkim na jakiej podstawie założył Pan, że probiotyki nie działają.
Swoją drogą, to nie wyniki badań są najważniejsze i metodyka, ale to, czy pacjent wyzdrowiał.
Rozumiem również, że skończył Pan poważny kierunek i na pewno uzyskał tytuł naukowy - ja też. Zapraszam do kontaktu telefonicznego 693-92-40-60.
Chętnie udzielę kontaktu do ludzi z firmy Mikronatura Środowisko, czy dyrektora Krajowego Centrum Mikroorganizmów. Jestem pewien, że odpowiedzą rzeczowo na wszystkie pytania. Jeszcze raz pozdrawiam i zapraszam.
mikrobiotyk
 

Re: Probiotyki do pokarmu dla zdrowia ryb i dobrej jakości w

Postprzez Mariusz » Wto Lip 08, 2014 3:46 pm

No to po kolei.
Niedawno w Nowym Sączu był przypadek takiego faceta. Pacjenci mu płacili, niektórzy pewnie nawet wyzdrowieli, chociaż nie wiadomo, czy wyzdrowieli na skutek jego działań. Skończyło się zagłodzeniem dziecka przez rodziców stosujących metody uzdrowiciela.
Tak ukończyłem właściwy kierunek, tytułu naukowego (profesora) nie posiadam, ale jestem doktorem habilitowanym rybactwa. Przez blisko trzydzieści lat zajmowałem się na uniwersytecie chemią wody, a od ponad dwudziestu jestem właścicielem gospodarstwa rybackiego. Rozumiem, że wykłada Pan na stół mocniejsze karty, to ja wtedy zwracam szacunek.
Dla mnie zawsze będzie podejrzane, jeżeli ktoś w jednym miejscu chce coś sprzedać, a po dowody skuteczności działania odsyła gdzie indziej.
Z szumnymi nazwami też miałem okazję się spotkać np. Instytut Doskonalenia Wiedzy Prawno Ekonomicznej. Już widziałem pozew zbiorowy przeciwko tym naciągaczom
Mariusz
 
Posty: 397
Rejestracja: Wto Sty 22, 2008 8:25 am

Re: Probiotyki do pokarmu dla zdrowia ryb i dobrej jakości w

Postprzez mikrobiotyk » Wto Lip 08, 2014 11:30 pm

Po tych wszystkich bogatych i trudnych zarazem doświadczeniach, nie naciskając za mocno, zapraszam do włączenia się do naszych działań. Pragnąłbym, żeby Pańska wiedza posłużyła jak największej liczbie osób. Jak wiadomo, nie można podchodzić szablonowo do wszystkich "pacjentów", bo każdy organizm jest inny. Podobnie ze stawami rzecz się ma. Otóż, jeżeli chcemy uzyskać miarodajne wyniki badań, to powinniśmy je zawsze przeprowadzać w miejscu, które nas najbardziej interesuje. Każdy zbiornik jest unikatowy pod względem zawartości minerałów, związków chemicznych, organicznych i mikroflory. Potrzeba więc podejścia indywidualnego.
Zapraszam do odrzucenia uprzedzeń i do podjęcia działania. Nie spotkałem jeszcze zbiornika w którym nie da się nic poprawić.
Co się tyczy odsyłania do moich przyjaciół, to faktycznie korzystam z ich uprzejmości (całkiem za darmo), ponieważ na tym opiera się nasza (niemała) grupa. Mogę również zapewnić każdego z obserwatorów i uczestników tej rozmowy, że możecie z naszej i ich pomocy również korzystać za darmo. Jeżeli czegoś nie wiem osobiście, to na pewno znajdę człowieka, który pomoże. Z naturą lepiej współpracować, niż walczyć (podobnie jak z drugim człowiekiem). Nie mam żalu
Możemy przeprowadzić prezentację dla większej liczby hodowców czy rolników. Nie stosujemy technik manipulacji. Tylko rzetelne informacje ze strony praktyków (w pierwszej kolejności) i naukowców. Może się ona odbyć w miejscu, gdzie stosowane są nasze preparaty (np. Biała Rawska). pozostawiam do przemyślenia.
Z pozdrowieniami,
Jakub Ruszkowski
mikrobiotyk
 

Re: Probiotyki do pokarmu dla zdrowia ryb i dobrej jakości w

Postprzez szwagier » Śro Lip 09, 2014 7:57 pm

Mam kilka pytań odnośnie zastosowania probiotyku w moim stawie, mogę prosić o kontaktowego maila? pozdrawiam
szwagier
 


Re: Probiotyki do pokarmu dla zdrowia ryb i dobrej jakości w

Postprzez staweczek » Pią Lip 18, 2014 1:20 pm

Cześć wszystkim..
czy ktoś z Was koledzy - stosował u siebie te specyfiki?
Jakieś efekty dało się zauważyć? Bo się zastanawiam i nie wiem, czy warto ryzykować, a choróbska się pałętają. I glony się pojawiły również...
Niech ktoś napisze co i jak.
staweczek
 

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sprzedam

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 78 gości