Probiotyki do pokarmu dla zdrowia ryb i dobrej jakości wody.

Re: Probiotyki do pokarmu dla zdrowia ryb i dobrej jakości w

Postprzez mikrobiotyk » Pon Lip 28, 2014 10:55 pm

Gratulujemy tym, którzy już się przekonali do Probiotechnologii (może podzielicie się z innymi swoimi spostrzeżeniami - zachęcamy gorąco) i czekamy na kolejnych odważnych, którzy chcą hodować zdrowe ryby. Pozdrowienia dla wszystkich.
mikrobiotyk
 

Re: Probiotyki do pokarmu dla zdrowia ryb i dobrej jakości w

Postprzez ryś » Śro Paź 15, 2014 3:13 pm

Kto oprócz mnie stosuje probiotyki?
chętnie wymienię się spostrzeżeniami
ryś
 

Re: Probiotyki do pokarmu dla zdrowia ryb i dobrej jakości w

Postprzez Graża » Czw Sty 22, 2015 2:41 am

Dzień dobry,
prowadzimy z mężem gospodarstwo 10ha. Od dwóch lat stosujemy probiotyk em15 do pokarmu. Wszystkie parametry się poprawiły, włącznie z przejrzystością wody. Poleciłabym każdemu hodowcy . Mój szwagier stosuje ten preparat w chowie kurczaków i tam również ma bardzo dobre efekty. Coś w tym jest.
Graża
 

Re: Probiotyki do pokarmu dla zdrowia ryb i dobrej jakości w

Postprzez mikrobiotyk » Pon Mar 30, 2015 9:08 am

Witamy w sezonie 2015.
Podajemy aktualne ceny:
Pro-Biotyk (em15) - 111zł /10L
EmFarma - 77zł /10L
EmFarma Plus - 82,30 /10L

Przypominamy również, że jest możliwe uzyskać rabat po wypełnieniu Karty EM-GOSPODARZA (program em-wici)
mikrobiotyk
 

Na problemy z wodą EmFarma

Postprzez mikrobiotyk » Pon Kwi 13, 2015 8:49 pm

Dobry wieczór,
jako, że pojawiają się pytania telefoniczne na temat poprawy jakości wody (szczególnie problem z gazami i niedotlenieniem), to oczywiście samo dodawanie preparatów do pokarmu może okazać się niewystarczające. Póki wiosna, możemy zastosować aplikację EmFarmy w dawce od 20-60L/ ha.
W lecie można będzie zastosować kule bokaschi, które wrzuca się na dno stawu.
Zachęcam do osobistego kontaktu z nami w celu dobrania odpowiednich dawek do Państwa stawu.
mikrobiotyk
 

Re: Probiotyki do pokarmu dla zdrowia ryb i dobrej jakości w

Postprzez mikrobiotyk » Śro Cze 17, 2015 10:37 pm

Od początku roku dołączyło do nas blisko 100ha stawów hodowlanych.
Popytajcie kolegów, a dowiecie się, jakie są efekty ich decyzji.
Ja ze swojej strony mogę tylko zapewnić, że nie zdarzyło się jeszcze, żeby któryś z naszych klientów nie był zadowolony z zastosowania Pro-Biotyku(em15) do karmy.
Nie mogę niestety zamieszczać w tym miejscu nazwisk naszych klientów. Może sami się wypowiedzą...
Zapraszam również do naszego sklepu internetowego:
http://sklep.mikrobiotyk.pl/pro-biotyk- ... -5_10.html
mikrobiotyk
 

Re: Probiotyki do pokarmu dla zdrowia ryb i dobrej jakości w

Postprzez P.G. » Czw Cze 25, 2015 1:22 pm

Witam. Zakupiłem preparat EmFarma do oczyszczenia stawu z glonów oraz poprawy natlenienia i mam pytanie odnośnie jego użycia: Jeśli będę rozprowadzał go opryskiwaczem lepiej robić to po powierzchni, czy opryskując lancę próbować trzymać przy dnie?
Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.
P.G.
 

Re: Probiotyki do pokarmu dla zdrowia ryb i dobrej jakości w

Postprzez mikrobiotyk » Pią Cze 26, 2015 7:56 am

Dobre pytanie.
Jeżeli jest to płytki staw, to radziłbym lancę zanurzyć i preparat zaaplikować przy dnie.
Przede wszystkim ważne jest to, jaką temperaturę ma woda. Jak woda nabierze wysokiej temperatury, to pierwszy efekt po aplikacji mikroorganizmów będzie taki, że woda się zazieleni, a dopiero później zacznie się klarować (co nie oznacza wcale, że będzie brakowało tlenu przy dnie)
Myślę, że to ostatni moment, kiedy możemy aplikować preparat w formie płynnej.
W okresie letnim powinniśmy dodawać Pro-Biotyk(em15) do karmy i ewentualnie aplikować mikroorganizmy w formie kul bokashi, gdzie mikroorganizmy uwalniane są stopniowo przy dnie.
W razie pytań proszę o kontakt. (może być telefoniczny - 693-92-40-60).
mikrobiotyk
 

Re: Probiotyki do pokarmu dla zdrowia ryb i dobrej jakości w

Postprzez P.G. » Sob Cze 27, 2015 5:50 am

Witam.
Dziękuję za tak szybką odpowiedź. Wczoraj zaaplikowałem preparat do stawu. 10 litrów rozpyliłem po powierzchni, 10 starałem się jak najbliżej dna. Mam nadzieję że przyniesie to jakiś pozytywny efekt. Staw ma jakieś 20 metrów na 35, w najgłębszych miejscach (z mułem) do 1,5m. Pozdrawiam.
P.G.
 

Re: Probiotyki do pokarmu dla zdrowia ryb i dobrej jakości w

Postprzez Mariusz » Nie Cze 28, 2015 10:34 pm

A wyników jak nie było tak nie ma.
Mariusz
 
Posty: 397
Rejestracja: Wto Sty 22, 2008 8:25 am

Re: Probiotyki do pokarmu dla zdrowia ryb i dobrej jakości w

Postprzez rcl » Nie Cze 28, 2015 11:40 pm

mikrobiotyk napisał(a):Dobre pytanie.
Jeżeli jest to płytki staw, to radziłbym lancę zanurzyć i preparat zaaplikować przy dnie.
Przede wszystkim ważne jest to, jaką temperaturę ma woda. Jak woda nabierze wysokiej temperatury, to pierwszy efekt po aplikacji mikroorganizmów będzie taki, że woda się zazieleni, a dopiero później zacznie się klarować (co nie oznacza wcale, że będzie brakowało tlenu przy dnie)
Myślę, że to ostatni moment, kiedy możemy aplikować preparat w formie płynnej.
W okresie letnim powinniśmy dodawać Pro-Biotyk(em15) do karmy i ewentualnie aplikować mikroorganizmy w formie kul bokashi, gdzie mikroorganizmy uwalniane są stopniowo przy dnie.
W razie pytań proszę o kontakt. (może być telefoniczny - 693-92-40-60).


Witam,
dlaczego p.Mariuszowi producent nie prześle określonych EM-ów pod jego warunki hodowli celem przetestowania? W końcu mamy prawo sądzić,że to dobre miejsce do testów... .
No, chyba,że p. Mariusz się nie zgodzi.
rcl
 
Posty: 8
Rejestracja: Sob Maj 09, 2015 10:45 pm

Re: Probiotyki do pokarmu dla zdrowia ryb i dobrej jakości w

Postprzez biuro@mikrobiotyk.pl » Pon Cze 29, 2015 11:46 am

rcl napisał(a):
mikrobiotyk napisał(a):Dobre pytanie.
Jeżeli jest to płytki staw, to radziłbym lancę zanurzyć i preparat zaaplikować przy dnie.
Przede wszystkim ważne jest to, jaką temperaturę ma woda. Jak woda nabierze wysokiej temperatury, to pierwszy efekt po aplikacji mikroorganizmów będzie taki, że woda się zazieleni, a dopiero później zacznie się klarować (co nie oznacza wcale, że będzie brakowało tlenu przy dnie)
Myślę, że to ostatni moment, kiedy możemy aplikować preparat w formie płynnej.
W okresie letnim powinniśmy dodawać Pro-Biotyk(em15) do karmy i ewentualnie aplikować mikroorganizmy w formie kul bokashi, gdzie mikroorganizmy uwalniane są stopniowo przy dnie.
W razie pytań proszę o kontakt. (może być telefoniczny - 693-92-40-60).


Witam,
dlaczego p.Mariuszowi producent nie prześle określonych EM-ów pod jego warunki hodowli celem przetestowania? W końcu mamy prawo sądzić,że to dobre miejsce do testów... .
No, chyba,że p. Mariusz się nie zgodzi.
biuro@mikrobiotyk.pl
 

Re: Probiotyki do pokarmu dla zdrowia ryb i dobrej jakości w

Postprzez biuro@mikrobiotyk.pl » Pon Cze 29, 2015 12:05 pm

Pan Mariusz musi się przekonać na zakupionym preparacie. Za efekty się płaci:)
Oczywiście mogę prywatnie wskazać osoby, które już stosują nasze preparaty (za ich zgodą).
My ze swojej strony służymy pomocą merytoryczną - ile tylko możemy.
Koszt min. na 1ha lustra wody to 154 zł
Koszt na tonę karmy to 33 zł.
biuro@mikrobiotyk.pl
 

Re: Probiotyki do pokarmu dla zdrowia ryb i dobrej jakości w

Postprzez mikrobiotyk » Pon Cze 29, 2015 1:32 pm

Mariusz napisał(a):A wyników jak nie było tak nie ma.

Nie da się uzyskać wyników stosowania preparatu bez preparatu.
Panie Mariuszu, zapraszam na zakupy... dogadamy się, i wyniki też będą.
mikrobiotyk
 

Re: Probiotyki do pokarmu dla zdrowia ryb i dobrej jakości w

Postprzez mikrobiotyk » Pon Cze 29, 2015 1:39 pm

P.G. napisał(a):Witam.
Dziękuję za tak szybką odpowiedź. Wczoraj zaaplikowałem preparat do stawu. 10 litrów rozpyliłem po powierzchni, 10 starałem się jak najbliżej dna. Mam nadzieję że przyniesie to jakiś pozytywny efekt. Staw ma jakieś 20 metrów na 35, w najgłębszych miejscach (z mułem) do 1,5m. Pozdrawiam.

P.G. proszę napisz na forum swoje spostrzeżenia, jak już będą widoczne efekty.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
mikrobiotyk
 

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sprzedam

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 71 gości