Szczupak Amerykański Musky

Szczupak Amerykański Musky

Postprzez bongo » Wto Paź 27, 2015 4:30 pm

Witam
Czy jest ktoś w stanie sprowadzić ikrę szczupaka Amerykańskiego Musky lub Hybryde Tiger Musky , jestem też zainteresowany narybkiem musky .
Jak ktoś jest w stanie pomóc proszę kontakt , dobrze zapłacę .

Pozdrawiam
bongo
 

Re: Szczupak Amerykański Musky

Postprzez Mariusz » Śro Paź 28, 2015 10:10 pm

W tym przypadku oznacza to ponad 20 tys PLN. Stać Cię?
Mariusz
 
Posty: 399
Rejestracja: Wto Sty 22, 2008 8:25 am

Re: Szczupak Amerykański Musky

Postprzez bongoo » Czw Paź 29, 2015 12:19 pm

Oczywiście że mnie stać :) tylko ile sztuk ,jaka wielkość i czy oryginał musky czy jakaś hybryda tiger musky ?
bongoo
 
Posty: 4
Rejestracja: Wto Paź 20, 2015 12:21 pm

Re: Szczupak Amerykański Musky

Postprzez Maski » Czw Paź 29, 2015 5:55 pm

Na wiosne mogę mieć ikre, w maju :)
Maski
 

Re: Szczupak Amerykański Musky

Postprzez bongoo » Czw Paź 29, 2015 8:22 pm

Bo w maju się trze ale za ta kwotę to narybek powinien być i nie hybrydy tylko oryginała zdolnego rozrodu . Do Polski możesz sprowadzić hybryde bo się nie rozmnaża I nawet jak ucieknie to genów nie da żadnemu pokeleniu . Żeby sprowadzić musky ze stanów musisz mieć pozwolenie wodno prawne i zezwolenie z DNR w stanach bo nikt nie chce sprzedać musky bez zezwolenia ani ikry przysłać . Jedyna opcja deklaruje pstraga a wysyłasz musky bo tego i tak nikt nie rozpozna ale nikt nie chce iść na taki układ . Rozmawiałem z ludźmi którzy sprowadzają ikre ze stanów ale nie za taką kwotę 20tysi . W Polsce mogę kupić ale ikre szczupaka :) no hyba ze ktoś ma w prywatnym jeziorko lub jak ktoś hoduje a nikt o tym nie wie .nawet jak byś ikre załatwił to jaka będę miał pewność że to musky a nie szczupak i czy ikre dalej żyje i się coś niej wykluke ?
bongoo
 
Posty: 4
Rejestracja: Wto Paź 20, 2015 12:21 pm

Re: Szczupak Amerykański Musky

Postprzez bongoo » Czw Paź 29, 2015 8:26 pm

Aha jeszcze jedno pytanie do ciebie po ile miałeś tego suma albinosa ?
bongoo
 
Posty: 4
Rejestracja: Wto Paź 20, 2015 12:21 pm


Wróć do Kupię

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 38 gości