Strict Standards: Non-static method phpbb_captcha_factory::get_instance() should not be called statically in /home/virtualki/76511/forumrybacy2011/phpBB3/posting.php on line 185

Strict Standards: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, non-static method phpbb_captcha_qa::get_instance() should not be called statically in /home/virtualki/76511/forumrybacy2011/phpBB3/includes/captcha/captcha_factory.php on line 38
Giełda Rybacka • Wyślij odpowiedź

Wzdręga wylęg

Wyślij odpowiedź


To pytanie identyfikuje i blokuje działania spambotów.

BBCode włączony
[img] włączone
[flash] wyłączony
[url] włączony
Uśmieszki wyłączone
Przegląd tematu
   

Pełny widok Przegląd tematu: Wzdręga wylęg

Wzdręga wylęg

Post przez fishy » Sob Maj 30, 2026 11:30 pm

Jak w temacie
Wylęg wzdręgi do odbioru 2/3 VI

Wylęgarnia ryb
Gospodarstwo Rybackie Jerczynscy
Tel. 601885682

Góra