Strict Standards: Non-static method phpbb_captcha_factory::get_instance() should not be called statically in /home/virtualki/76511/forumrybacy2011/phpBB3/posting.php on line 185

Strict Standards: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, non-static method phpbb_captcha_qa::get_instance() should not be called statically in /home/virtualki/76511/forumrybacy2011/phpBB3/includes/captcha/captcha_factory.php on line 38
Giełda Rybacka • Wyślij odpowiedź

Jak spędzacie wolny czas online?

Wyślij odpowiedź


To pytanie identyfikuje i blokuje działania spambotów.

BBCode włączony
[img] włączone
[flash] wyłączony
[url] włączony
Uśmieszki wyłączone
Przegląd tematu
   

Pełny widok Przegląd tematu: Jak spędzacie wolny czas online?

Re: Jak spędzacie wolny czas online?

Post przez Westin » Czw Cze 11, 2026 2:12 pm

U mnie to zależy od dnia, ale często po prostu odpoczywam w internecie, bo to najszybszy sposób żeby się zrelaksować. Czasem jest to oglądanie rzeczy, czasem coś bardziej interaktywnego, żeby oderwać myśli od pracy. Każdy ma swój sposób na wyłączenie się, dla mnie ważne jest żeby było to lekkie i bez presji, a jedną z opcji, które ludzie czasem wybierają, są strony typu https://aviatorkasyno.pl/

Jak spędzacie wolny czas online?

Post przez Immanuel » Czw Cze 11, 2026 9:41 am

Ostatnio coraz więcej czasu spędza się w internecie zamiast poza domem. Czy też macie wrażenie, że online stał się główną formą odpoczynku?

Góra