Strict Standards: Non-static method phpbb_captcha_factory::get_instance() should not be called statically in /home/virtualki/76511/forumrybacy2011/phpBB3/posting.php on line 185

Strict Standards: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, non-static method phpbb_captcha_qa::get_instance() should not be called statically in /home/virtualki/76511/forumrybacy2011/phpBB3/includes/captcha/captcha_factory.php on line 38
Giełda Rybacka • Wyślij odpowiedź

Czy podczas wędkowania warto robić przerwy na inne formy rel

Wyślij odpowiedź


To pytanie identyfikuje i blokuje działania spambotów.

BBCode włączony
[img] włączone
[flash] wyłączony
[url] włączony
Uśmieszki wyłączone
Przegląd tematu
   

Pełny widok Przegląd tematu: Czy podczas wędkowania warto robić przerwy na inne formy rel

Re: Czy podczas wędkowania warto robić przerwy na inne formy

Post przez Franco » Czw Cze 11, 2026 2:15 pm

Moim zdaniem właśnie w tym całym uroku wędkowania chodzi o to spokojne oczekiwanie, ale każdy ma swój sposób na spędzanie tego czasu. Jedni wolą ciszę i obserwowanie natury, inni lubią mieć coś dodatkowego, co pozwala im się zrelaksować w międzyczasie. W końcu to często długie godziny nad wodą, więc takie „luźne” urozmaicenie nie przeszkadza, a wręcz może sprawić, że czas płynie przyjemniej i mniej monotonnie. I właśnie w takich momentach, kiedy ryby jeszcze nie biorą, a człowiek siedzi i czeka, pojawia się ta typowa wędkarska pauza - idealna, żeby na chwilę się oderwać i zrobić coś lekkiego dla siebie, na przykład sprawdzić rzeczy w internecie albo po prostu się zrelaksować w swoim stylu. Niektórzy w takich chwilach wybierają też szybkie formy rozrywki online, jak https://zodiac-casino.pl/ traktując to jako luźny sposób na zabicie czasu, dopóki nie zacznie się prawdziwe branie na haczyk 😉

Czy podczas wędkowania warto robić przerwy na inne formy rel

Post przez Dalton » Czw Cze 11, 2026 10:17 am

Wędkarstwo często kojarzy się z długim oczekiwaniem na branie, spokojem i kontaktem z naturą. Czy w takich momentach, kiedy nic się nie dzieje przy wędce, lepiej całkowicie się wyciszyć i obserwować wodę, czy może warto jednak wprowadzić coś dodatkowego, żeby umilić czas?

Góra