szukam do pracy

szukam do pracy

Postprzez Gość » Wto Gru 20, 2022 10:45 pm

Szukam pracownika na stanowisko rybaka (nie ichtiolog) z możliwością zamieszkania w warunkach kontenerowych w bardzo dobrych warunkach. Wymagane podstawowe umiejętności przydatne w rybactwie oraz prawo jazdy kat. B. Wiek 35-50 lat.
Gość
 

Re: szukam do pracy

Postprzez Edmund » Śro Gru 28, 2022 1:57 am

Jakiś kontakt do Pana? Jakie województwo?
Edmund
 

Re: szukam do pracy

Postprzez Gość » Sob Gru 31, 2022 1:30 pm

Edmund napisał(a):Jakiś kontakt do Pana? Jakie województwo?


Proszę zostawić numer telefonu. Oddzwonię w Nowym Roku i przedstawię szczegóły.
Gość
 

Re: szukam do pracy

Postprzez nikki800 » Wto Maj 26, 2026 10:48 am

cool thanks
nikki800
 
Posty: 3
Rejestracja: Wto Maj 26, 2026 10:41 am

Re: szukam do pracy

Postprzez linekk » Pią Cze 05, 2026 11:03 am

prosze o telefon posiadam sprzet wontony zaki niewód łodki 30 lat w zawodzie
507951364
linekk
 


Wróć do Dam pracę

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości