Strona 1 z 1

szukam do pracy

PostWysłany: Wto Gru 20, 2022 10:45 pm
przez Gość
Szukam pracownika na stanowisko rybaka (nie ichtiolog) z możliwością zamieszkania w warunkach kontenerowych w bardzo dobrych warunkach. Wymagane podstawowe umiejętności przydatne w rybactwie oraz prawo jazdy kat. B. Wiek 35-50 lat.

Re: szukam do pracy

PostWysłany: Śro Gru 28, 2022 1:57 am
przez Edmund
Jakiś kontakt do Pana? Jakie województwo?

Re: szukam do pracy

PostWysłany: Sob Gru 31, 2022 1:30 pm
przez Gość
Edmund napisał(a):Jakiś kontakt do Pana? Jakie województwo?


Proszę zostawić numer telefonu. Oddzwonię w Nowym Roku i przedstawię szczegóły.

Re: szukam do pracy

PostWysłany: Wto Maj 26, 2026 10:48 am
przez nikki800
cool thanks

Re: szukam do pracy

PostWysłany: Pią Cze 05, 2026 11:03 am
przez linekk
prosze o telefon posiadam sprzet wontony zaki niewód łodki 30 lat w zawodzie
507951364