Jak spędzacie wolny czas online?

Moderator: ekspert_PK

Jak spędzacie wolny czas online?

Postprzez Immanuel » Czw Cze 11, 2026 9:41 am

Ostatnio coraz więcej czasu spędza się w internecie zamiast poza domem. Czy też macie wrażenie, że online stał się główną formą odpoczynku?
Immanuel
 

Re: Jak spędzacie wolny czas online?

Postprzez Westin » Czw Cze 11, 2026 2:12 pm

U mnie to zależy od dnia, ale często po prostu odpoczywam w internecie, bo to najszybszy sposób żeby się zrelaksować. Czasem jest to oglądanie rzeczy, czasem coś bardziej interaktywnego, żeby oderwać myśli od pracy. Każdy ma swój sposób na wyłączenie się, dla mnie ważne jest żeby było to lekkie i bez presji, a jedną z opcji, które ludzie czasem wybierają, są strony typu https://aviatorkasyno.pl/
Westin
 


Wróć do Forum Rybaków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości