Strona 1 z 1

Jak spędzacie wolny czas online?

PostWysłany: Czw Cze 11, 2026 9:41 am
przez Immanuel
Ostatnio coraz więcej czasu spędza się w internecie zamiast poza domem. Czy też macie wrażenie, że online stał się główną formą odpoczynku?

Re: Jak spędzacie wolny czas online?

PostWysłany: Czw Cze 11, 2026 2:12 pm
przez Westin
U mnie to zależy od dnia, ale często po prostu odpoczywam w internecie, bo to najszybszy sposób żeby się zrelaksować. Czasem jest to oglądanie rzeczy, czasem coś bardziej interaktywnego, żeby oderwać myśli od pracy. Każdy ma swój sposób na wyłączenie się, dla mnie ważne jest żeby było to lekkie i bez presji, a jedną z opcji, które ludzie czasem wybierają, są strony typu https://aviatorkasyno.pl/