Jak spędzacie wolny czas online?
Ostatnio coraz więcej czasu spędza się w internecie zamiast poza domem. Czy też macie wrażenie, że online stał się główną formą odpoczynku?
Pan Karp
https://pankarprybacy.pl/forumrybacy2011/phpBB3/
https://pankarprybacy.pl/forumrybacy2011/phpBB3/viewtopic.php?f=6&t=32777